Image filter referendum/Vote interface/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Референдум закінчився 30 серпня 2011 року. Голоси більше не приймаються.
Результати будуть анонсовані 1 вересня 2011 року.

Референдум про фільтр зображень

Організація

Це текст інтерфейсу голосування для цього референдуму. Просимо перекласти усе окрім заголовків (== ==).

Title[edit]

Референдум Вікімедіа 2011

Jump text[edit]

Це голосування буде проводитися на серверах, керованих SPI. Натисніть на кнопку нижче, щоб перейти на сервер голосування.

Ballot questions[edit]

Нижче наводиться текст, запропонований до голосування на референдумі:

Преамбула

Рада повірених дала розпорядження Фонду Вікімедіа розробити і впровадити механізм персонального приховування зображень.

Його мета - дозволити читачам легко приховувати зображення на проектах Вікімедіа, які вони не хочуть бачити, приховання відбувається після першого перегляду або заздалегідь, в залежності від індивідуальних налаштувань. Механізм покликаний запропонувати читачеві більшу свободу вибору, а його інтерфейс виглядатиме максимально дружнім і простим. Ми також намагатимемося зробити його максимально простим для підтримки редакторами.

Механізм приховування буде розроблений і впроваджений в усі проекти Вікімедіа. Він буде максимально нейтральним і всеосяжним. Він не передбачає видалення зображень, він дозволить лише приховувати їх на вимогу користувача.

Ми сформулювали ряд основних принципів при його розробці, хоча певний пошук компромісів лишаються неминучими. Щоб допомогти розробникам у пошуку оптимальних рішень, ми просимо Вас взяти участь у референдумі.

Питання

За шкалою від 0 до 10, де 0 - це категорично проти, 5 - нейтрально і 10 - якнайбільша підтримка, висловіть своє ставлення до таких тверджень:

  • Важливо надати читачам можливість приховувати зображення.
  • Важливо, щоб ця можливість була надана як зареєстрованим, так і не зареєстрованим читачам.
  • Важливо, щоб читачі мали можливість змінювати свій вибір за бажанням.
  • Важливо, щоб читачі мали можливість повідомляти про те, що зображення є небажаним, якщо воно не було зараховано до відповідної категорії.
  • Важливо, щоб читачі мали можливість легко і швидко обирати, які саме типи зображень є для них небажаними (напр., 5-10 категорій), наприклад читачі могли би приховувати сексуальні зображення, але не приховувати сцени насилля, або навпаки.
  • Важливо, щоб механізм залишався нейтральним з точки зору різних культур: він повинен відображати глобальні чи мультикультурні погляди на те, які саме зображення слід вважати потенційно небажаними.

Ви можете обрати також "?" якщо вагаєтеся з відповіддю.

Зворотній зв'язок

Якщо Ви захочете залишити коментар, ви можете написати до 250 слів у полі нижче. Ви можете писати будь-якою мовою, але будемо вдячні за переклад англійською у полі нижче. Якщо Ви не можете перекласти англійською самостійно - ми зможемо це зробити самі і все одно прочитаємо. Всі коментарі будуть уважно вивчені і передані за призначенням.