Admin activity review/2013/Notice to inactive right holders/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki

Ваш статус адміністратора[edit]

Привіт. Я стюард. Нещодавно консенсусом спільноти було прийнято нове правило щодо зняття «розширених прав» (адміністратор, бюрократ тощо). Згідно з цим правилом, стюарди переглядають активність адміністраторів у вікі, де немає правил щодо неактивності.

Ви відповідаєте критеріям неактивності (немає редагувань та дій у журналах упродовж двох років) у xx-вікі, де ви берете участь (як адміністатор/бюрократ/обидва). Оскільки у цій вікі немає своєї процедури перегляду прав адміністраторів, застосовується глобальне правило.

Якщо ви бажаєте зберегти свої права, вам треба сповістити спільноту такої вікі про те, що стюард надіслав вам цю інформацію про вашу неактивність. Якщо спільнота проведе обговорення і захоче зберегти за вами ваші права, будь ласка, зв'яжіться зі стюардами на дошці оголошень стюардів, дайте посилання на обговорення у локальній спільноті, де висловлюється її бажання зберегти за вами права, а також вкажіть на потребу збереження цих прав.

Ми, стюарди, оцінимо результати. Якщо через місяць ніякого відгуку не буде, ми почнемо процедуру зняття ваших адміністративних прав. Коли виникатимуть сумніви, ми оцінимо відповіді і повернемо рішення назад у локальну спільноту на її коментар і перегляд. Якщо у вас є запитання, будь ласка, зв'яжіться з нами на дошці оголошень стюардів.

З найкращими побажаннями, (signature).