Jump to content

Admin activity review/Notice to inactive right holders/tr

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Admin activity review/Notice to inactive right holders and the translation is 100% complete.

Please select a language and use the text without <translate> tags by using the button "View raw source":

XXXX üzerindeki ileri düzey haklarınız

Merhaba. 2013 yılında topluluğun fikir birliği sonucunda "ileri düzey hakların" (hizmetli, bürokrat, arayüz yöneticisi vb.) sahiplerinin görevden alınmasıyla ilgili bir politika benimsenmiştir. Bu politikaya göre kahyâlar, Wikimedia Vakfına ait tüm projelerde hizmetlilerin etkinliklerini incelemektedir.

Türkçe Vikipedi üzerinde etkin olmama ölçütlerini (2 yıl boyunca değişiklik ve günlük işlemine sahip olmama) sağlamaktasınız. Projenizde ileri düzey haklara ilişkin etkinlik inceleme süreci olmadığı için küresel süreç yürürlüktedir.

İleri düzey haklarınızı elinizde tutmak istiyorsanız, kâhyaların etkin olmamanız ile ilgili bu bilgiyi size gönderdiği konusunda topluluğu bilgilendirmelisiniz. Aktiflik düzeyinizle ilgili bilgilendirme, köy çeşmesinde yapıldı. Topluluk bu konuda bir tartışma gerçekleştirir ve haklarınıza devam etmenizi isterse, lütfen kâhyalar ile iletişime geçin ve tartışmanın bağlantısını iletin.

Eğer istifa etmek isterseniz, Meta'da haklarınızın geri alınmasını talep edebilirsiniz.

Bir ay sonunda yanıt verilmemesi hâlinde kâhyalar tarafından ileri düzey haklarınız alınacaktır. Belirsiz durumlarda kâhyalar, yanıtları değerlendirecek ve karar vermek için topluluktan görüş ve inceleme talep edeceklerdir. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen kâhyalar ile irtibata geçiniz.

Saygılarımla.