Посади в Раді, що обираються афіліатами/2019/Номінації/Крістоф Хеннер

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Affiliate-selected Board seats/2019/Nominations/Christophe Henner and the translation is 100% complete.

Ім'я:

Крістоф Хеннер

Ім'я користувача Вікімедіа:

Schiste

Запитання для всіх кандидатів - Запитання лише до цього кандидата, які не стосуються інших кандидатів

Програма кандидата

Коли я вперше подав свою кандидатуру три роки тому, на меті було допомогти нашому рухові опинитися у кращому місці. Тоді я сказав, що вважаю: наш рух може досягти найкращого, що може, якщо ми усі працюватимемо в одному напрямку.

Я у захваті від того, що був частиною важкої колективної праці, у результаті якої визначено наш спільний стратегічний напрямок 2030, і радий бачити, що ми чіткіше постулюємо своє бажання виходити за межі Вікіпедії і націлюємося на те, щоб бути більш відкритими, більш інклюзивними та амбітними.

Залишившись у раді на ще один термін, я хочу упевнитися, що ми не просто кажемо, що йдемо у спільному напрямку, а що ми справді це робимо. Я також хочу використовувати і ділитися знанням і досвідом, який я отримав з особистого життя у технологічній компанії, що швидко зростає. Він дав мені глибоке розуміння технології і продукту, але також і зростання, яке необхідне для досягнення реального впливу.

Наш рух має змінитися, що краще відображати світ. Фонд має робити ще більше зусиль, щоб адаптуватися, слухати і вчитися: в афіліатів, у партнерів довкола світу, у всіх наших спільнот і спільнот, про які ми ще не знаємо. У цьому полягає моя залученість: я продовжуватиму забезпечувати, щоб Фонд слухав і вчився, і щоб ми зростали разом, як рух.

Резюме

Я працюю у нашому русі останні 15 років (ще не півжиття вікімедієць, але вже майже!) у різних ролях: як редактор, як організатор, з різними обов'язками, у правлінні Вікімедіа Франція і зараз, як повірений Фонду Вікімедіа.

Три роки тому я змінив роботу. Я став з головного маркетолога заступником генерального менеджера у дуже великій цифровій медіакомпанії відеоігор. Рік по тому, я покинув безпеку великої компанії, щоб приєднатися до швидкого, дуже маленького тоді, технологічного стартапу.

Як COO цієї компанії, я є лідером дуже швидкого зростання. Ми виросли від 14 працівників у Парижі до понад 200 працівників на двох континентах за 18 місяців. Ми справилися з цим стійким багатокультурним зростанням завдяки тому, що були дуже спрямованими щодо того, як ми вводимо в курс й даємо людям відчуття того, що вони є частиною колективного зусилля. Ми не все зробили гладко (хотілось би!), але цей досвід розширив мої погляди на здоров'я організації і те, як організація має взаємодіяти і працювати зі своїм середовищем.

На своїй роботі я працюю над тим, як ми визначаємо, розробляємо та покращуємо наш продукт, як з точки зору користувача, так і технологічного/інфаструктурного боку (ми працюємо з власними датацентрами). У той час як Вікімедіа розпочинає подорож до того, щоб стати інфраструктурою вільних знань, я вважаю, що цей досвід буде корисно мати в раді.

Що я приношу у раду, то це суміш сильного досвіду організаційного лідерства та технічний досвід, що є ключем до розвитку нашого руху. Я буду вдячний, якщо мені дадуть можливість продовжувати працювати у раді.

Відповідність критеріям

Я повністю відповідаю критеріям довіреної особи Фонду Вікімедіа.

Підтримка

Вікімедіа Австрія

  • Робота Крістофа як члена Ради повірених упродовж останніх трьох років була ефективною для зміни розуміння та підходу ФВМ до роботи з нами як афіліатами. Завдяки його лідерству, рух зараз обговорює важливі питання, які цікавлять нас усіх багато років, у системний спосіб.

На нашу думку, поточна ситуація посеред стратегічного процесу 2030 робить важливим мати стабільність на найвищому рівні і дозволити Крістофу продовжити свою роботу членом цього органу. Таким чином, WMAT рада підтримати кандидатуру Крістофа і бажає йому всього найкращого на виборах. Від імені Вікімедіа Австрія, Philip Kopetzky (talk) 20:13, 29 April 2019 (UTC)

Вікімедіа Франція

  • Оскільки Наталія та Крістоф вирішили висунути свої кандидатури на другий термін й оскільки деякі вікімедійці вважають, що стабільність буде добром для ФВМ та руху Вікімедіа, WMFR хоче підтримати цю кандидатуру, щоб дати шанс кожному афіліату подумати над цією ідеєю. Від імені Вікімедіа Франція, Pierre-Yves Beaudouin (talk) 18:27, 30 April 2019 (UTC)