Посади в Раді, що обираються афіліатами/2019/Номінації/Кайоде Юссуф

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Affiliate-selected Board seats/2019/Nominations/Kayode Yussuf and the translation is 93% complete.
Зображення кандидата

Ім'я:

Кайоде Юссуф

Ім'я користувача Вікімедіа:

Kayusyussuf

Запитання для всіх кандидатів - Запитання лише до цього кандидата, які не стосуються інших кандидатів

Програма кандидата

Фонд Вікімедіа зараз у важливій фазі накреслення курсу на майбутнє. На цьому етапі Фонд потребує людей, що керуються місією, орієнтуються на результат і мають набір різноманітних навичок, щоб керувати його шляхом. На цьому етапі рада має зосередитися на розвитку спільноти, адвокації за волонтерів на місцях і підтримці менших спільнот.

Резюме

Я експерт IT безпеки, зацікавлений політиками корпоративної безпеки, захистом даних, приватністю та безпекою. Зараз працюю як CEO у Securepoint Technologies Ltd і маю певну частку в Greenville Organic Foods, Gallereno Works Ltd та Hikrz Travels and Tours, усі в Нігерії. Я вивчав електроніку й комп'ютерну інженерію у Лагоському державному університеті (Епе, штат Лагос, Нігерія).Маю професійний, вікімедійний та відкритокультурний досвід. Я співзасновник групи користувачів у Нігерії і є представником країни від Creative Commons Nigeria, а віднедавна — лідер команди #1Lib1Ref у Нігерії, і також приєднуюся до команди, що планує групу користувачів WikiBlind задля підтримки доступу слабозорих людей до Вікіпедії. Деякі з моїх активностей перелічені нижче:

  • Зараз відповідаю за реконструкцію корпоративного управління правління Групи користувачів Вікімедіа Нігерія.
  • Співзасновник Групи користувачів Нігерії і зробив внесок у зростання спільноти. Я також залучений до підтримки кількох групи користувачів на африканському просторі.
  • Працюю керівником комунікацій у Групі користувачів Вікімедіа Нігерія.
  • Я керівник комунікацій для Wiki Indaba 2019.
  • Африка підноситься. Хоча моє входження до ради повірених не має на меті просувати африканський порядок денний, я вважаю, що моя присутність у раді приверне більше уваги до африканських проектів і спільнот.

Інша неприбуткова діяльність

  • Зараз виконую обов'язки представника країни від Нігерії до Creative Commons.
  • Працюю фінансовим менеджером у Toastmasters International District 94, де я керую фондом у розмірі $100 000 для 16 країн Західної Африки. Я обіймаю цю позицію до червня 2019

Відповідність критеріям

Я маю право брати участь у цих виборах, маю право обіймати цю позицію і буду радий служити.

Підтримка

Igbo Wikimedians UG

Підтримка Групи користувачів Вікімедійці іґбо

Ми цілковито підтримуємо кандидатуру Кайоде Юсуфа з Вікімедіа Нігерія.

Наша підтримка базується на його досягненнях у Вікімедіа Нігерія і поза нею. Ми переконані, що він захищатиме інтереси афіліатів у ролі члена ради. --Uzoma 08:17, 29 April 2019 (UTC) on behalf of Igbo Wikimedians UG[reply]

Wikimedia User Group Nigeria

  • Підтримка від Групи користувачів Вікімедіа Нігерія:

    Після детального обговорення у нашій спільноті, ми раді підтримати Кайоде Юссуфа як кандидата на посаду повіреного ФВМ, що обирається афіліатами.

Від імені Групи користувачів Вікімедіа Нігерія T CellsTalk 08:04, 29 April 2019 (UTC)[reply]