Посади в Раді, що обираються афіліатами/2019/Номінації/Маор Малул

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Affiliate-selected Board seats/2019/Nominations/Maor Malul and the translation is 100% complete.
Зображення кандидата

Ім'я:

Маор Малул

Ім'я користувача Вікімедіа:

Maor X

Запитання для всіх кандидатів - Запитання лише до цього кандидата, які не стосуються інших кандидатів

Програма кандидата

Я вікімедієць з 2005 року. З того часу я не лише бачив, як ми розвивалися як рух, я був частиною цього розвитку, особливо масивного зростання числа афіліатів, й усвідомлюю, що це зростання ставить нові виклики та запитання, на які рух і ФВМ мають відповісти, наприклад, як створити більше можливостей для тих, чий голос не було чути в нашому русі, як попередити ворожість у наших онлайн/офлайн-просторах, і як розподілити кошти від наших донорів більш ефективно та відповідально, не втрачаючи не лише нашого фокусу, місії та візії — коли я кажу «нашого», то не лише маю на увазі нас, вікімедійців, але й усі зацікавлені сторони нашого руху, тому що «ви в цьому всьому разом». Також, я вважаю, що інституції ФВМ треба реформувати, зробити більш ефективними і більш інклюзивними, щоб забезпечити справедливішу представленість всього нашого руху і залишити усі наші відмінності поза ним. Як громадянин Венесуели, як не просто зобов'язуюсь підвищити зусилля та допомогу афіліатам у менш розвинених країнах, але й глибоко стурбований про всіх своїх колег, які ризикують своєю особистою безпекою, оскільки багато вікімедійців звинувачені своїми урядовими установами в тому, що є іноземними агентами, хоча вони всього лиш важко працюють над тим, щоб знання були вільними і справедливими.

Резюме

Я народився у Венесуелі і жив там перші 37 років свого життя, а зараз живу в Ізраїлі — маю подвійне громадянство. Я один із засновників і перший скарбник Вікімедіа Венесуела, афіліату, що бореться за зростання і поширення вільних знань на грані соціального, економічного та політичного колапсу, де особисті свободи в небезпеці. Кілька років тому я переїхав до Ізраїлю та приєднався до Вікімедіа Ізраїль, квітучого регіонального відділення у технологічно розвиненій країні, а пізніше став членом Комітету з афіліації, де був головою та віце-головою. Я також беру учать у Робочій групі зі здоров'я спільноти щодо обговорень Стратегії 2030. Я здебільшого редагую Вікіпедії мовою ладіно (адмін), іспанською, португальською та англійською, і був певний час тест-адміном в Інкубаторі і членом LangCom'у. Останнім часом працюю над статтями про жінок (особливо єврейського походження) та меншини, зокрема корінних американців моєї рідної країни, Венесуели.

У своєму позавікімедійному житті я комп'ютерний інженер і працюю у теж/ДНК-підтримці компанії Genetic Genealogy. Володію іспанською, англійською, ладіно, португальською, івритом і можу спілкуватися ваюнаїкі, німецькою та італійською. Нещодавно почав вчити турецьку, щоб робити більший внесок у турецьку Вікіпедію. -Türk kardeşlerim, sorunlarınız da bizim sorunlarımız.

Відповідність критеріям

Я відповідаю вимогам до кандидата в повірені Фонду Вікімедіа. У разі обрання до Ради Фонду Вікімедіа, а піду зі своєї позиції в Комітеті з афіліації.

Підтримка

Вікімедіа Чилі

Як президент Вікімедіа Чилі та офіційний представник на цих виборах, цим підтверджую, що ми обговорили цю тему з членами правління Вікімедіа Чилі і вирішили підтримати номінацію Маора Малула. Rocío Consales (talk) 18:28, 30 April 2019 (UTC)[reply]

Вікімедійці Колумбії

Від імені Групи користувачів Вікімедійці Колумбії, я підтверджую, що результатом обговорення у нашій групі є підтримка номінації Карлоса (Маора), оскільки ми розділяємо його бачення руху і почуваємося включеними в нього. --Sahaquiel9102 (talk) 20:08, 30 April 2019 (UTC)[reply]