Посади в Раді, що обираються афіліатами/2019/Номінації/Наталія Тимків

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Affiliate-selected Board seats/2019/Nominations/Nataliia Tymkiv and the translation is 100% complete.
Зображення кандидата

Ім'я:

Наталія Тимків

Ім'я користувача Вікімедіа:

antanana

Запитання для всіх кандидатів - Запитання лише до цього кандидата, які не стосуються інших кандидатів

Програма кандидата

Привіт! Я працюю у складі Ради Фонду Вікімедіа останні три роки. За цей час ми ініціювали процес Стратегії руху, зробили боротьбу з переслідуванням своїм пріоритетом, ухвалили резолюцію про вплив на довкілля, переглянули статут, залучили нових повірених та наглядали за Фондом. Я набула досвіду управління та інституційних знань і прошу про переобрання, щоб продовжити цю роботу.

Я впевнена, що важливо мати Рух, що процвітає: нам треба вітати новачків та зобов'язатися надавати більш вчасну і чуйну допомогу афіліатам і нашій спільноті в цілому. Різноманіття та інклюзія не є для мене порожніми словами — вони керували нашими успішними зусиллями з пошуку нових людей на рівні Ради останні три роки.

Світ навколо нас стає більш і більш ворожим для нашої натхненної візії світу, де кожен має «вільний доступ до суми усіх знань людства». Відповідальністю Ради є скеровувати, задавати цілі для організації та вимагати підзвітності у працівників. Ми маємо технічно покращити свої платформи; ми маємо підтримувати свої редакторські спільноти; ми маємо об'єднати наші сили з наявними і майбутніми партнерами; ми маємо бути залучені в адвокації, щоб жоден закон чи політика, що на нас впливають, не були прийняті без нашого голосу у кімнаті. Й одним з найбільших викликів попереду буде впровадження процесу стратегії Вікімедіа 2030. Тому я прошу вашої довіри на другий термін.

Резюме

У 2016 році я приєдналася до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Я є головою Комітету управління Ради. Мої обов'язки упродовж цього терміну включали: керування управлінською роботою в Раді; залучення й адаптація нових повірених; посередництво у процесі виборів на посади до Ради, що обираються спільнотою; керування нещодавніми змінами до статуту щодо надання голосу групам користувачів на виборах на посади до Ради, що обираються афіліатами, тощо.

Раніше, з 2012 до 2016, я була членом правління (скарбником) та виконавчим директором Вікімедіа Україна. Під час мого терміну організація перейшла від планування окремих проектів до щорічних бюджетів і планів. Я почала редагувати українську Вікіпедію у 2011, і стала адміністратором у 2012. Я продовжую редагувати різні вікіпроекти та є волонтером у проектах Вікімедіа Україна, на зразок Вікі любить Землю, Вікі любить пам'ятки, Освітної програми Вікіпедії тощо. Я також активна у регіоні ЦСЄ.

Я з України. Маю диплом магістра з документознавства та інформаційної діяльності і другу вищу освіту як магістр з державної служби. Я працювала виконавчим директором невеликої фірми, головним бухгалтером будівельної компанії. З 2010 року я працюю в громадських організаціях: фінансовим менеджером, а пізніше — головним фінансовим директором. Зараз у мене творча перерва і я вивчаю мови.

Відповідність критеріям

Я повністю відповідаю критеріям повіреного Фонду Вікімедіа.

Підтримка

Вікімедіа Австрія

  • Останні три роки Наталія — дуже активна і віддана учасниця глобальної спільноти й особливо спільноти CEE, при цьому ще й членкиня Ради повірених, де працює на благо усіх зацікавлених сторін руху. Ми особливо цінуємо її невтомні зусилля виконувати ролі ланки між спільнотами та Радою повірених, що в результаті робить цей орган більш доступним.
    Крім цього, з нашого погляду на поточну ситуацію на півдорозі впровадження стратегічного процесу 2030, видається важливим мати стабільність на найвищому рівні і дозволити Наталії продовжувати свою роботу членом цього органу. Таким чином WMAT рада підтримати кандидатуру Наталії і побажати їй усього найкращого на виборах. Від імені Вікімедіа Австрія, Philip Kopetzky (talk) 20:14, 29 April 2019 (UTC)[reply]

Вікімедіа Україна

Шановні колеги,

Правління Вікімедіа Україна раде рішуче підтримати кандидатуру Наталії Тимків (Користувачка:Antanana) на другий термін на посаду в Раді повірених Фонду Вікімедіа, що обирається афіліатами.

Ми впевнені, що вона вдалий кандидат для відповіді на виклики, які постануть перед нашим рухом у наступні три роки, з таких причин:

  • Чудове розуміння управління Фонду Вікімедіа та здатність впливати на прийняття рішень Фондом. Наталія добре знає, як керувати такою складною організацією, як ФВМ, і вміє приносити зміни, зокрема, вона спрямовувала перегляд статуту, що дозволило групам користувачів голосувати на цих виборах.
  • Міцне залучення у стратегічних обговореннях, зокрема нещодавно як представниця Ради ФВМ у Групі Ролей і відповідальностей. Вона здатна чітко представити і захистити позиції щодо найбільш складних стратегічних тем і віддана тому, щоб стратегічний процес 2030 приніс добро афліатам та всьому рухові.
  • Значний досвід управління. Наталія Тимків має прекрасний стаж лідера: професійно як головний фінансовий директор однієї з провідних українських громадських організацій; у Вікімедіа Україна, де вона керувала перетворенням нашої організації за час свого членства у правлінні у 2012—16, і зараз, як голова Комітету управління Ради у ФВМ, де вона відмінно працювала над підвищенням різноманітності ради ФВМ.
  • Видатна залученість у спільноті. Ми впевнені, що Antanana — одна з тих, хто має найкращі знання про виклики різних спільнот та афіліатів у нашому русі. Вона продовжує тісно працювати зі спільнотами України і Центральної та Східної Європи (CEE), і здобула великий досвід, працюючи як з розвиненими, так і з новими спільнотами по всьому світу за час у Раді. Вона також продовжує бути активною редакторкою та адміністраторкою проектів Вікімедіа.
  • Чудові комунікаційні та особистісні навички. Ми знаємо її як чудового командного гравця, яка здатна чітко комунікувати з різними а́кторами, від урядових організацій до малих спільнот Вікімедіа, від донорів до працівників. Вона також є чуйною людиною, вміє і вчитися, і ділитися досвідом.

Ми певні, що Наталія Тимків (Antanana) заслуговує нашої підтримки на другий термін у Раді Фонду Вікімедіа, і ми від щирого серця підтримуємо її кандидатуру.

Від імені правління Вікімедіа Україна, Illia Korniiko, Chair --Ilya (talk) 07:29, 30 April 2019 (UTC)[reply]