Посади в Раді, що обираються афіліатами/2019/Номінації/Реда Кербуш

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Affiliate-selected Board seats/2019/Nominations/Reda Kerbouche and the translation is 100% complete.
Picture of the candidate

Ім'я:

Реда Кербуш

Ім'я користувача Вікімедіа:

Reda Kerbouche

Запитання для всіх кандидатів - Запитання лише до цього кандидата, які не стосуються інших кандидатів

Програма кандидата

  • Підртимка спільноти. Як активний учасник спільноти на міжнародному рівні та завдяки особистому досвіду, я знаю, що ми можемо краще. Багато афіліатів (особливо групи користувачів) не можуть отримувати гранти, що відповідають їхнім потребами, і щодня борються за своє існування. Ця проблема дуже поширена у всіх відкритих рухах. Великим викликом буде знайти рішення, щоб допомогти усім волонтерам у світі робити їхню роботу з промоції нашого руху, особливо нашим спільнотам у Туреччині чи Венесуелі, де складно отримати доступ до наших ресурсів.
  • Більше прозорості, наша спільнота потребує більше прозорості прийнятих рішень, особливо під час затвердження нової афіліації чи нових проектів, щоб знизити рівень розчарування, що може виникати у волонтерів. Оновлювати коректну інформація, особливо у вакансіях роботи від Фонду Вікімедіа, щоб зацікавлені не витрачали час на заявку.

Коли я бачу, що моя спільнота страждає, я не можу лишатися осторонь, і ось чому я дуже впевнений у собі, що буду корисним для ФВМ. Це причина, чому я номінуюся на посаду у Раді, що обирається афіліатами.

Резюме

Професійна кар'єра

Мій професійний досвід завжди був пов'язаний з менеджментом та лідерством. Я почав зі створення власної компанії у сфері культури, потім мене запросили працювати з великими європейськими ритейлерами паралельно з моїми особистими партнерами у галузі культури. Зараз я працюю з культурними асоціаціями в Алжирі, що співпрацюють з ЮНЕСКО, над промоцією матеріальної та нематеріальної спадщини.

Досвід у Вікімедіа

Я народився в Азії, виріс в Африці і живу в Європі (почуваюся сином світу). Я співзасновник та менеджер Групи користувачів Вікімедійці Тамазіхт і керівник комунікацій у Вікімедіа Алжир починаючи з 2014. Я активний член спільноти, і маю багато різного внеску до проектів Вікімедіа з 2010 року.Я організував і провів кілька проектів Вікімедіа за останні кілька років (особливо пишаюся масовим онлайн-курсом арабської Вікіпедії). Я підтримую усі спільноти, насамперед мови корінних народів. Разом з моєю групою я організував кілька конкурсів Вікімедіа (Wiki Loves X). Презентував кілька проектів на кількох конференціях по всьому світу про Вікімедіа; у 2018 році виступив з невеликою презентацією про рух Вікімедіа на події ЮНЕСКО в Тунісі.

Володію французькою, арабською, російською, шавією та англійською. Працюю над розвитком африканських та корінних мов. Входив до організаційних комітетів конференцій ВікіІндаба та ВікіАрабія. Також я член Керівного комітету Вікі Індаба та новий член Комітету з афіліації.

Я знаю, як працює спільнота Вікімедіа і як заохотити до початку роботи нові спільноти. У своїй нові групі користувачів ми зараз починаємо новий сестринський проект Вікіпедії новою мовою.

Відповідність критеріям

Я повністю відповідаю критеріям повіреного Фонду Вікімедіа.

Підтримка

Wikimedia Community User Group Georgia

На офіційному медіазасіданні (через Skype) правління Групи користувачів Вікімедіа Грузія 18 квітня 2019, члени правління одноголосно вирішили:

  1. За внесок, який він робить у розвиток руху Вікімедіа в Алжирі, що є внеском до розвитку цілого руху.
  2. За розвиток проектів Вікімедіа різними мовами.
  3. За залученні нових користувачів до проектів Вікімедіа через розробку онлайн-платформ, таких як масовий онлайн-курс.
  4. За його особисті навички та комунікабельну і дружню особистість.

— Від імені правління Групи користувачів Вікімедіа Грузія. --Mehman 97 19:40, 18 April 2019 (UTC)

Wikimedia MA User Group

За результатами обговорення у місцевій спільноті між активними членами групи та внутрішнього обговорення у правлінні Вікімедіа Марокко, що відбулися з 19 по 21 квітня 2019, ми раді оголосити, що Вікімедіа Марокко наполегливо підтримує кандидатуру нашого регіонального партнера Реди Кербула, члена Вікімедіа Алжир та Групи користувачів Вікімедіа Тамазіхт, на членство у Раді повірених Фонду Вікімедіа (ФВМ).

Наше рішення базується на нашому обширному спільному досвіді роботи з Редою та тих якостях і здатностях, які ми в ньому помітили під час спільних проектів, як на локальному, регіональному, так і міжнародному рівні. Ми впевнені, що ці якості рідкісні і необхідні для члена Ради повірених, особливо у разі представлення спільноти та афіліатів. Серед заслуг Реди можемо назвати:

  • Знання руху — Реда є алжирським вікімедійцем, що проживає в Росії. Він володіє п'ятьма мовами і є активним членом різних спільнот (арабомовної, франкомовної та російськомовної), що робить його справжньою ланкою між цими спільнотами, а також дає йому ширше розуміння спільнот і руху. Будучи членом Ради повірених, Реда точно зможе представити усі спільноти, з якими близько знайомий, і це чудово, зважаючи на велике число спільнот, з якими він працює одночасно.
  • Досвід та здатності вікімедійця — Реда довів, що є справжнім лідером на надихальною особою, що може звести людей разом і спонукати їх активно працювати над кількома проектами. Результати, яких він досягнув, є найкращим доказом його характеру. Окрім цього, Реда має широкий досвід управління, участі та організації багатьох подій, пов'язаних з Вікімедіа, і є членом різних спільнот та журі. Платформа масового онлайн-курсу та створення Групи користувачів тамазіхт є прикладами досягнень Реди задля підсилення різних спільнот і допомоги з їхнім зростанням.
  • Відмінні навички комунікації — Завдяки своєму досвіду проживання у різних країнах та володіння різними мовами, Реда створив широку мережу по світу, що допомагає йому чітко та прямо комунікувати з різними а́кторами та зацікавленими сторонами. Завдяки своєму досвіду у русі та багатокультурному минулому, Реда знає, з ким зв'язатися, коли і як. Він також продемонстрував навички слухання і передачі проблем та викликів на наступний рівень. Це дуже важливе вміння для потенційного члена Ради повірених, який репрезентуватиме афіліати з усього світу і переконуватиметься, що їхній голос почуто і їхні відгуки та думки взято до уваги.

Як висновок, ми впевнені, що Реда Кербуш є правильною людиною, щоб репрезентувати афіліати у Раді повірених Фонду Вікімедіа, і висловлюємо свою підтримку його кандидатурі на цю роль. — Від імені Групи користувачів Вікімедіа Марокко,

Anass Sedrati (talk) 09:23, 21 April 2019 (UTC)