Комітет з приєднання/Масові повідомлення/Оголошення списку розсилки для афіліатів Вікімедіа — жовтень 2015

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
Other languages:
Портал Комітету з приєднання
Про афіліатів
Регіональні відділення
Тематичні організації
Групи користувачів
Внутрішні документи
Інші посилання
Зв'язатися з нами

Оголошення про створення списку розсилки для афіліатів Вікімедіа

Це — оновлення від Комітету з приєднання Вікімедіа. Доступні переклади.

Комітет з приєднання Вікімедіа з радістю оголошує про запуск списку розсилки для афіліатів Вікімедіа, який загалом є місцем для усіх афіліатів (регіональних відділень, тематичних організацій, груп користувачів) обговорювати питання, що їх стосуються, робити оголошення для інших афіліатів, а також співпрацювати над діяльностями та заходами рівня світової спільноти. Ідея полягає в тому, щоб допомогти сприянню діалогу між афіліатами нашого руху, а також спільні обговорення такі як діяльності рівня світової спільноти, спільні редафони, регіональні конференції, публікації до блогу чи звіти, а також інше спілкування між афіліатами.

Кожному афіліату руху Вікімедіа виділяється три місця у списку розсилки. Усі афіліати можуть зв'язатись з Комітетом афіліатів для запиту додаткових місць.

Будь ласка, знайдіть інформацію на Мета-вікі й не вагайтесь контактувати Комітет з приєднання якщо Ви маєте додаткові питання.

Дякуємо — Комітет з приєднання Вікімедіа

Опубліковано глобальною системою розсилки повідомлень для Комітету з приєднання, 07:35, 27 жовтня 2015 (UTC) • перекластиотримати допомогупідписатись чи відписатись.