Jump to content

Оголошення про Універсальний мовний селектор

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Announcement Universal Language Selector and the translation is 100% complete.
Значок УМС біля міжмовних посилань на бічній панелі

Розширення Універсальний мовний селектор (УМС) забезпечує гнучкість встановлення і відображення мовних налаштувань, таких як мова інтерфейсу, шрифти і метод вводу (розкладка клавіатури). Починаючи з 11 червня 2013 року УМС ставатиме доступним у всіх вікіпроектах Вікімедіа, проходячи 5 фаз.

Зараз він уже активний у понад 150 вікіпроектах Вікімедіа, включно з англомовною Вікіпедією та Вікісховищем.

9 липня 2013 року впровадження УМС буде завершено, і він буде доступним у всіх вікіпроектах Вікімедіа (фаза 5).

Де знайти Універсальний мовний селектор

Значок УМС на особистій панелі

УМС можна побачити двома шляхами: на бічній панелі у вигляді шестерні (зубчастого колеса) у вікіпроектах, що мають мовні версії, як Wikipedia, або ж на персональній панелі інструментів вгорі вікі-сторінок для проектів, що не мають мовних версій, як Wikimedia Commons і Мета-Вікі. Натискання на значок відкриє панель мовних налаштувань, на якій можна змінити налаштування відображення та вводу. Спершу показується вихідний набір мовних налаштувань, що залежить від географічного розташування користувача, але їх можна змінити згідно з власними уподобаннями. Користувачі, що ввійшли у систему, можуть також змінити мову відображення елементів меню MediaWiki.

Будь ласка, ознайомтесь із описом функцій універсального мовного селектора чи Частими Питаннями для детальнішої інформації.