Категорија:Чести пораки

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Category:Common messages and the translation is 25% complete.
Outdated translations are marked like this.
More information: Meta:Common messages

Оваа категорија има за цел да ги собере сите преводливи предлошки кои прикажуваат кратки пораки. Овие предлошки овозможуваат приказ на преведена соджина без дополнително оптоварување на преведувачите.

These templates allow for the display of localized content without increasing the workload of translators.

Pages in category "Категорија:Чести пораки"

This category contains only the following page.