Jump to content

Категорія:Проблеми

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Category:Issues and the translation is 100% complete.
Translate
Ця сторінка — категорія.

Це — зібрання основних проблем, з якими стикаються різні проекти та рух Вікімедіа.

Деякі сторінки описують питання, що супроводжували розробку сучасних інструментів та правил.

Деякі є важкими темами, складними запитаннями та тривалими тактичними чи стратегічними дискусіями, які ще треба розвинути або вирішити.

Кожна з них повинна мати сторінку, яка підсумовує теперішній стан правила, планування та пріоритети, що стосуються проблеми.

Примітки:

  • Деякі проблеми розглядалися востаннє вже досить давно, і сторінки, перелічені тут, можуть потребувати значного оновлення.
  • Деякі проблеми не розглядалися на єдиній сторінці на Мета, і потрібно більше роботи, аби об'єднати різноманітні сторінки, на яких розглядалася така проблема, у єдину загальну сторінку. В таких випадках до цієї категорії відноситься лише одна, найбільш релевантна сторінка; будь ласка, виконайте пошук на Меті, аби віднайти відповідну додаткову інформацію (зокрема, специфічні розділи мовних проектів могли задокументувати свій власний, регіональний підхід до таких проблем).
  • Багато проблем розглядалися також у присвяченій їм Strategy wiki, і мають бути перенесені сюди. (Ми зробили висновок у 2011 році, коли ця вікі була закрита для нових редагувань, що ця вікі стратегічного планування повинна знову злитися з Мета.)

Проблеми не обов'язково потребують негайного вирішення, інформацію щодо них просто треба час від часу перечитувати та оновлювати. Чимало аспектів, у тому числі й аспекти в упереджених та небезсторонніх мовних розділах, мають розвинутися, перш ніж визначення проблеми можна буде вважати цілковито сформованим. Якщо сторінка стає заплутаною, можна використати формат TIPAESA для того, аби розмістити на єдиній сторінці безліч різних позицій та точок зору.

Subcategories

This category has the following 21 subcategories, out of 21 total.

C

D

E

G

I

L

M

P

Q

R

V