Community Wishlist Survey 2023/Anti-harassment/Allow abuse filters to be hidden to only oversighters/Proposal/nl
Appearance
- Problem: Vaak is de beste manier om massale doxxing van gebruikers te voorkomen het gebruik van een misbruikfilter. Het filteren van doxxingpogingen houdt echter meestal in dat privégegevens in de filterregels worden opgenomen. Het misbruiklogboek bevat ook de privé-informatie die het misbruikfilter voorkomt van openbaarmaking, die een menselijke oversighter handmatig moet onderdrukken. De bestaande status van privéfilters is onvoldoende omdat het beheerders en andere redacteuren nog steeds toestaat persoonlijke informatie te bekijken die beperkt zou moeten zijn.
- Proposed solution: Misbruikfilters moeten de mogelijkheid hebben om de log voor het filter automatisch te verwijderen. Misbruikfilters moeten ook een aparte optie hebben om de mogelijkheid om het filter te bekijken en te bewerken te beperken tot oversighters wanneer de filterregel privégegevens bevat.
- Who would benefit: Oversighters, die anders filters moeten onderdrukken; Doxxing-slachtoffers, die anders hun persoonlijke gegevens aan een grotere groep mensen laten zien
- More comments:
- Phabricator tickets: phab:T290324
- Proposer: AntiCompositeNumber (talk) 18:56, 23 January 2023 (UTC)