Jump to content

Fundraising/Translation/Email 1/cs

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Email 1 and the translation is 100% complete.

Přečtěte si osobní výzvu zakladatele Wikipedie

Milý/á %%FIRSTNAME%,

Vážený dárče, vážená dárkyně,

Děkujeme, že pomáháte Wikipedii zůstat v provozu a bez reklam. Uplynul už rok od té doby, co jsme Vás o příspěvek žádali naposledy. Toto je každoroční připomenutí.

Kdyby teď znovu přispěli všichni dobrovolní dárci z minulých let, už bychom se letos nemuseli vybíráním peněz zabývat. Pomozte prosím, abychom se mohli vrátit ke zlepšování Wikipedie.

Jsme malá nezisková organizace, která provozuje páté nejpopulárnější internetové stránky na světě. Máme pouze 200 zaměstnanců, ale přitom sloužíme 500 milionům uživatelů a máme náklady jako ostatní populární weby: servery, energie, programy a lidé.

Wikipedie je výjimečné místo, něco jako knihovna nebo veřejný park. Je jako chrám pro mysl, místo, kam může každý přijít přemýšlet a učit se.

Abychom ochránili svoji nezávislost, nikdy nebudeme provozovat reklamy. Nepřijímáme státní příspěvky. Přežíváme jen díky darům od našich čtenářů. A právě nyní chceme o takový příspěvek požádat.

Pokud je pro vás Wikipedie užitečná, věnujte prosím minutu, abychom ji mohli udržet v provozu bez reklam po další rok.

https://donate.wikimedia.org

Děkujeme,

Jimmy Wales
Zakladatel Wikipedie


Tento e-mail dostáváte jako vážený dárce nadace Wikimedia Foundation. Pokud si nepřejete dostávat žádné další e-maily od nadace Wikimedia, odhlaste se zde.

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
United States of America