Jump to content

Fundraising/Překlady/Děkovný dopis 20131202

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Thank you email 20131202 and the translation is 96% complete.

[ifFirstnameAndLastname] Milá/ý [given name], [elseifFirstnameAndLastname] Vážená dárkyně, vážený dárče, [endifFirstnameAndLastname]

Jste senzační. DĚKUJI VÁM za podporu nadace Wikimedia - neziskové organizace, která provozuje Wikipedii a její sesterské projekty.

[ifRecurringProblem] Nedávno jsme odstranili malý technický problém, který pozastavil některé pravidelné měsíční dary. Vaše opakované dary jsou nyní obnoveny a budou již nadále zpracovány normálně. Nebudeme Vám účtovat za měsíce, které byly vynechány. Děkujeme Vám za vaši trpělivost a podporu. Pokud máte jakékoliv dotaz, neváhejte napsat na donate@wikimedia.org [endifRecurringProblem]

Váš příspěvek pomáhá krýt nejen ty výdaje, které je třeba vynaložit, aby byla Wikipedie k dispozici Vám, ale i výdaje pro další čtenáře Wikipedie.

Například jistý penzionovaný farmář poblíž New Yorku může díky darům studovat nauku o kalech. Student v Kuala Lumpur může bádat v oblasti organické chemie. Britský automechanik se po úrazu páteře dokázal díky Wikipedii přeškolit na webového vývojáře. Finský úředník sestavil offline verzi Wikipedie pro malou školu v Ghaně. Jistý otec v Mexico City zase s pomocí Wikipedie pomáhá svým malým dcerkám detailně porozumět všemu, na co narazí při svých pravidelných návštěvách muzeí.

Úkolem Wikipedie je zpřístupnit souhrn všech lidských vědomostí každému na celém světě v jeho vlastním jazyce. Je to samozřejmě velmi odvážné poslání, ale se 30 miliony článků ve 287 jazycích si myslím, že díky Vám a lidem jako jste Vy se nám to daří.

Jménem nadace Wikimedia a půl miliardy dalších čtenářů Wikipedie po celém světě: Děkujeme. Díky tomu, že nám pomáháte pokrývat náklady na provoz, se Wikipedie obejde bez inzerce a zůstává nezávislá na cizích zájmech, zaměřená výhradně na pomoc svým čtenářům. Přesně tak, jak to má být.

Možná jste si všimli, že letos poprvé jsme pozměnili výběr finančních prostředků tak, že většina lidí vidí naše bannery jen několikrát a ne celé týdny. To je záměrné: nechceme lidi dráždit příliš častými výzvami. To ale znamená, že méně lidí zjistí, že jsme nezisková společnost a že stojíme o jejich pomoc. Jestli tedy chcete, budeme rádi, když tuto informaci pomůžete šířit přeposláním tohoto e-mailu několika svým přátelům.

A co takhle pokusit se k nám připojit a napsat něco do Wikipedie? To by bylo skvělé! Wikipedii píšou pouze dobrovolníci – desetitisíce obyčejných lidí po celém světě, zrovna jako já nebo Vy. Uvidíte-li někde překlep nebo nějakou chybu, prosím, opravte to. Víte-li o něčem, co by stálo za doplnění, prosím, přidejte to. Některé lidi to ohromně naplňuje, třeba to bude i Váš případ.

Ještě jednou děkuji. Vážím si toho, že nám věříte, a slibuji, že Vaše peníze využijeme pečlivě a uvážlivě.

Díky,
Sue

Sue Gardnerová

výkonná ředitelka,
Nadace Wikimedia

[#donate donate.wikimedia.org]

Mnoho zaměstnavatelů podporuje dobročinnost tím, že přispívá stejnou částkou jako jejich zaměstnanci, a tím jejich dar zdvojnásobí. Ověřte si prosím, zda Váš zaměstnavatel nemá podobný program podpory dárcovství. Můžete nás sledovat na [#twitter Twitteru], [#identica identi.ca] nebo [#google Google+], přidat si nás na [#facebook Facebooku] a [#blog číst náš blog]. Zde je [#annual výroční zpráva Wikimedia Foundation za roky 2012–13], [#plan roční plán Wikimedia Foundation pro roky 2013–2014] a [#strategic pětiletý strategický plán Wikimedia Foundation]. Také již můžete nakupovat v našem obchodě na [#shop shop.wikimedia.org].

Pro Vaše záznamy: Váš příspěvek číslo [contributionId] ze dne [date] činil [amount].

[ifRecurring] Tento dar je součástí pravidelně opakovaných příspěvků. Měsíční platby budou inkasovány nadací Wikimedia tak dlouho, dokud nepožádáte o jejich zastavení. Nechcete-li již nadále přispívat, přečtěte si [#recurringCancel jednoduché instrukce pro zrušení]. [endifRecurring]

Tento dopis slouží jako záznam o daru. Za tento příspěvek nebylo poskytnuto žádné zboží ani služby, ať úplné či částečné. Nadace Wikimedia je nezisková charitativní organizace, s osvobozením od daně (č. 20-0049703) ve Spojených státech amerických, dle paragrafu 501(c)(3). Naše adresa je 149 New Montgomery, 3rd Floor, San Francisco, CA, 94105, USA.

Odhlášení newsletteru:

Rádi bychom Vás jakožto dárce informovali o činnostech naší komunity a dalších sbírkách. Pokud si ale takové zprávy nepřejete dostávat, klikněte, prosím, na odkaz níže a my Vás ze seznamu příjemců vymažeme.

[#unsubscribe Odhlásit]

Pomozte nám, prosím, s [#translate překladem] této zprávy.