Jump to content

Līdzekļu piesaiste/Tulkojums/pateicos Jums e-pasts 20131202

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Thank you email 20131202 and the translation is 74% complete.

[ifFirstnameAndLastname] Dear [given name], [elseifFirstnameAndLastname] Dear donor, [endifFirstnameAndLastname]

Jūs rīkojāties lieliski. PALDIES par atbalstu bezpeļņas organizācijai Wikimedia Foundation , kas atbalsta Vikipēdiju un tās meitas projektus.

[ifRecurringProblem] We recently resolved a small technical issue which paused some monthly recurring donations. We have reinstated your recurring donation, and it will process normally going forward. We will not charge you for the months that were skipped. Thank you for your patience and your support, and please feel free to email donate@wikimedia.org if you have any questions. [endifRecurringProblem]

Jūsu ziedojums sedz ne vien Jūsu, bet arī citu Vikipēdijas lasītāju Vikipēdijas lietošanas izmaksas.

Tāpat kā pensionētais lauksaimnieks Ņujorkas štata rietumdaļā, kurš izmanto Vikipēdiju, lai apgūtu zinātni par dūņām, un organiskās ķīmijas pētniecības darbos iesaistītais students Kualalumpurā. Britu mehāniķis, kurš pēc tam, kad nelaimes gadījumā bija guvis muguras lūzumu, izmantoja Vikipēdiju, lai pārkvalificētos par tīmekļa projektu attīstītāju. Somu civildienesta ierēdnis, kurš mazas skolas vajadzībām Ganā izveidoja Vikipēdijas bezsaistes versiju. Un ģimenes tēvs Mehiko, kurš nedēļu nogalēs ved savas mazās meitiņas uz muzejiem un izmanto Vikipēdiju, lai viņām palīdzētu saprast to, ko viņas tur redz.

Vikipēdijas uzdevums ir visu cilvēces zināšanu kopumu aizvadīt līdz katram cilvēkam visā pasaulē viņa paša valodā. Tā ir ļoti drosmīga misija, bet manuprāt pateicoties Jums un Jums līdzīgiem ļaudīm, ar 30 miljoniem rakstu un 287 valodām mēs virzāmies uz to.

Pateicos Jums Wikimedia Foundation un pusmiljarda citu Vikipēdijas lasītāju vārdā visā pasaulē. Fakts, ka Jūs palīdziet segt Vikipēdijas uzturēšanas izdevumus, nozīmē, ka tā var saglabāties brīva no sludinājumiem un neatkarīga no ietekmēm, fokusēta tikai uz palīdzību saviem lasītājiem. Tieši tāda, kādai tai ir jābūt.

Jūs varētu būt pamanījis, ka šogad mēs pirmoreiz izmainījām mūsu līdzekļu piesaistes veidu tā, lai vairums cilvēku mūsu reklāmkarodziņu ieraudzītu tikai dažas reizes, nevis to skatītu nedēļām ilgi. Tas bija ar nodomu: mēs nevēlamies cilvēkus kaitināt ar pārmērīgiem lūgumiem. Taču tas nozīmē, ka mazāks skaits cilvēku sapratīs to, ka mēs esam bezpeļņas pasākums un ka mums ir vajadzīga viņu palīdzība. Tādēļ, ja arī Jūs pats vēlētos, es augstu novērtētu to, ka Jūs palīdzētu izplatīt ziņu, nosūtot šo e-pastu kādiem no Jūsu draugiem.

Un es priecātos, ja Jūs pievienotos mums, palīdzēdams rakstīt Vikipēdijai. Vikipēdiju ir uzrakstījuši tikai brīvprātīgie – desmitiem tūkstošu vienkāršo cilvēku visā pasaulē, tieši tādi kā mēs. Ja Jūs Vikipēdijā pamanāt iespiedkļūdu vai sīku kļūdu, lūdzu, izlabojiet to. Ja Jums ir zināms kaut kas, ko būtu vērts piemetināt, lūdzu, izdariet to. Daži cilvēki to dara ar prieku, varbūt arī Jūs.

Vēlreiz pateicos. Es ļoti augstu novērtēju Jūsu paļaušanos uz mums, un es apsolu: Jūsu naudu mēs izlietosim rūpīgi un labi.

Thanks,
Sue

Sue Gardner

Izpilddirektore,
Wikimedia Foundation

[#donate donate.wikimedia.org]

Daudzi uzņēmēji atbalsta savu darbinieku iniciatīvu, kā rezultātā Jūsu ziedojums var dubultoties; lūdzu pārbaudiet, vai Jūsu uzņēmumā nedarbojas kolektīvā ziedojumu programma. Jūs variet mums sekot un izlasīt mūsu emuārus Twitter, identi.ca vai Google+, Facebook. Šeit ir pieejams Wikimedia Foundation annual report for 2012-13, the Wikimedia Foundation annual plan for 2013-2014 un Wikimedia Foundation’s five-year strategic plan. Vikipēdijas komercpreces Jūs variet iegādāties shop.wikimedia.org.

Jūsu zināšanai: Jūsu on [date] ziedojuma [amount] numurs ir [contributionId].

[ifRecurring] Šis ziedojums ir daļa no periodiska ziedojuma. Wikimedia Foundation piereģistrēs ikmēneša maksājumus līdz brīdim, kad Jūs mūs informēsiet par to pārtraukšanu.Ja Jūs vēlaties maksājumus pārtraukt, tad lūdzu iepazīstaties ar mūsu [#recurringCancel easy cancellation instructions]. [endifRecurring]

Šī vēstule var kalpot kā jūsu ziedojuma apliecinājums. Pret šo ziedojumu ne kopumā, ne daļēji nav saņemtas ne lietas, ne pakalpojumi. Wikimedia Foundation, Inc. ir bezpeļņas labdarības organizācija ar 501(c)(3) nodokļu atlaidēm Savienotās Valstīs. Mūsu adrese ir 49 New Montgomery, 3rd Floor, San Francisco, CA, 94105. U.S. tax-exempt number: 20-0049703

Opt out option:

Mēs vēlamies Jūs saglabāt kā par mūsu kopības aktivitātēm un līdzekļu piesaistīšanu informētu ziedotāju. Ja Jūs tomēr izvēlētos no mums nesaņemt šāda veida e-pastus, tad lūdzu uzklikšķiniet zemāk un mēs Jūs izslēgsim no saraksta.

[#unsubscribe Unsubscribe]


Lūdzu, palīdziet mums [#translate iztulkot] šo e-pastu.