Jump to content

Збір пожертв/Переклад/Лист подяки 2014606

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Thank you email 20140606 and the translation is 100% complete.

[ifFirstnameAndLastname] Вітаємо, [given name]! [elseifFirstnameAndLastname] Шановний благодійнику! [endifFirstnameAndLastname]

Дякуємо за ваш безцінний внесок у розповсюдження знань серед усіх жителів світу.

{% if "RecurringRestarted" in contribution_tags %} Ми нещодавно вирішили незначну технічну проблему, яка призупиняла деякі повторювані пожертви. Ми відновили вашу повторювану пожертву, надалі вона буде оброблятися у нормальному режимі. Ми не списуватимемо кошти за ті місяці, які було пропущено. Дякуємо за ваші терпіння й підтримку. І, будь ласка, не вагайтесь писати на адресу donate@wikimedia.org, якщо у вас виникають будь-які запитання. {% endif %}

{% if "UnrecordedCharge" in contribution_tags %} Нещодавно ми виправили невеличку технічну проблему, через яку декілька щомісячних пожертв відбулися без отримання податкової накладної. Цей лист є підтвердженням пожертв, зроблених раніше у 2014 році, і не свідчить про нову пожертву. Усі листи вдячності відтепер будуть відсилатися у нормальному режимі. Дякуємо за Вашу терплячість і підтримку і, будь ласка, не вагайтеся писати на donate@wikimedia.org, якщо у Вас виникають будь-які запитання. {% endif %}

Мене звуть Лайла Третіков і я виконавчий директор Фонду Вікімедіа. Протягом минулих років ваші внески підтримували наші зусилля в тому, щоб поширювати енциклопедію на 287 мовах та робити її більш доступною в усьому світі. Понад усе ми намагалися торкнутися тих, у кого нема інших засобів для освіти. Ми несемо знання таким людям, як Акшая Аєнгар з Солапура. Зростаючи в цьому індійському місті, де виробляють текстиль, вона використовувала Вікіпедію як своє основне джерело знань. Для студентів цієї місцевості, де книги є дефіцитом, але є мобільний інтернет, Вікіпедія відіграє надважливу роль. Акшая закінчила коледж в Індії і тепер працює спеціалістом з програмного забезпечення у США. Вона вважає, що половиною своїх знань зобов'язана Вікіпедії.

І це не єдина така історія. Наша висока місія — це великий виклик. Більшість людей, які використовують Вікіпедію, дивуються коли дізнаються що вона підтримується некомерційною організацією і забезпечується вашими пожертвуваннями. Кожен рік достатня кількість людей жертвує, щоб скарб усіх людських знань був доступний кожному. Дякую за те, що Ви робите цю місію можливою.

Від імені півмільярда читачів Вікіпедії, тисяч редакторів-волонтерів та від імені персоналу Фонду, я дякую Вам за підтримку Вікіпедії в роботі та без реклами цього року.

Із вдячністю,

Лайла Третіков (Lila Tretikov),
виконавчий директор,
Фонду Вікімедіа
donate.wikimedia.org

Чимало роботодавців долучаються до пожертв своїх працівників: будь ласка, перевірте, чи діє у Вашій компанії корпоративна програма пожертвувань.

Для довідки: ваша пожертва № [contributionId] за [date] склала [amount].

[ifRecurring] Ця пожертва є частиною регулярної передплати. Щомісячні платежі будуть списуватися з рахунку за запитом Фонду Вікімедіа, поки Ви не повідомите про їх припинення. Якщо Ви хочете скасувати платежі, будь ласка, ознайомтеся з нашими [#recurringCancel простими інструкціями зі скасування платежів]. [endifRecurring]

Цей лист може слугувати підтвердженням вашої пожертви. За цей внесок не було надано жодних товарів чи послуг, ні в цілому, ні частково. Фонд Вікімедіа (The Wikimedia Foundation, Inc.) — некомерційна благодійна корпорація зі статусом звільнення від податків 501(c)(3) у США. Наша адреса: 149 New Montgomery, 3rd Floor, San Francisco, CA, 94105, USA (США). Номер звільнення від податків у США: 20-0049703.

Відмова від отримання повідомлень:

Ми б хотіли тримати Вас, нашого благодійника, в курсі нашої суспільної діяльності і добродійних акцій. Проте, якщо Ви вважаєте за краще не отримувати від нас подібні повідомлення, будь ласка, клацніть по нижченаведеному посиланню, і ми вилучимо Вашу адресу зі списку розсилки.

[#unsubscribe Відписатися]

Будь ласка, допоможіть нам [#translate перекласти] цього листа.