Jump to content

Збір пожертв/Переклад/Лист подяки 2018-10-01

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Thank you email 2018-10-01 and the translation is 100% complete.

[ifFirstnameAndLastname] Вітаємо, [given name]! [elseifFirstnameAndLastname] Шановний благодійнику! [endifFirstnameAndLastname]

Я рада, що це моя робота дякувати вам за [ifRecurring]щомісячну[endifRecurring] пожертву в розмірі [amount] на підтримку Вікіпедії та Wikimedia Foundation.

Історія Вікіпедії, — це історія такої людини, як ви, яка віддає частинку себе заради безкоштовних знань і майбутніх відкриттів. Ваша [ifRecurring]щомісячна[endifRecurring] пожертва демонструє, що дух нашого бачення процвітає.

{% if "RecurringRestarted" in contribution_tags %} Нещодавно ми вирішили невелику технічну проблему, яка призупинила деякі щомісячні пожертви. Ми поновили ваші регулярні пожертви — вони перераховуватимуться у звичайному режимі. Ми не стягуємо плату за пропущені місяці. Дякуємо вам за терпіння та підтримку. Будь ласка, пишіть за адресою donate@wikimedia.org, якщо у вас виникли запитання. {% endif %}

{% if "UnrecordedCharge" in contribution_tags %} Нещодавно ми вирішили технічну проблему, через яку невелика кількість благодійників не отримала підтвердження про пожертву. Будь ласка, прийміть цього листа як подяку за вашу пожертву від [date]. Ми щиро вдячні вам за терпіння та підтримку. Будь ласка, пишіть за адресою donate@wikimedia.org, якщо у вас виникли запитання. {% endif %}

[ifRecurring] Ваша пожертва допомагає Вікіпедії бути незалежною, а ваша щомісячна підтримка має величезне значення для довгострокового планування, — вона допомагає нам зазирнути в майбутнє та побачити, чого Вікіпедія може досягти протягом найближчих років. Один раз на місяць, Wikimedia Foundation буде списувати з вашого рахунку пожертву в розмірі [amount] до тих пір, поки ви не попросите припинити списувати кошти. Ми відправлятимемо вам зведені дані про ваші пожертви за попередній рік у січні кожного року. Якщо з будь-якої причини ви захочете скасувати пожертви, виконайте ці прості [#recurringCancel інструкції щодо скасування]. [endifRecurring]

Ви, ймовірно, зробили пожертву, бо Вікіпедія корисна для вас. І це одна з основних причин, яку називають люди, коли я їх питаю, чому вони підтримують Вікіпедію. Ви, напевно, будете здивовані, але одна з найчастіших причин, через яку люди не роблять пожертви — це неможливість собі цього дозволити.

У Wikimedia Foundation ми вважаємо, що ніхто не повинен платити за знання. Ми вважаємо, що знання повинні бути безкоштовними завжди. Ми зобов’язуємося не стягувати плату за використання Вікіпедії. Але як ми можемо дозволити собі утримувати інфраструктуру одного з найпопулярніших сайтів у світі?

Завдяки щедрості таких благодійників, як Ви.

Вікіпедія ваша: ви можете її читати та редагувати, ви навіть можете в ній загубитися. Ми не пункт призначення, ми — початок.

[ifFirstnameAndLastname] [given name], дякуємо вам за допомогу в боротьбі за вільні знання. [elseifFirstnameAndLastname] Дякуємо вам за підтримку вільних знаньі. [endifFirstnameAndLastname]

Кетрін

Кетрін Маер
виконавча директорка, Фонду Вікімедіа

Багато роботодавців щедро підтримують пожертви співробітників: будь ласка, проконсультуйтеся з вашим роботодавцем на предмет наявності програми корпоративної підтримки пожертв.

Для обліку: Ви пожертвували [amount], [date]. Номер пожертви — [contributionId].

Цей лист може слугувати підтвердженням вашої пожертви. За цей внесок вкладникові не було надано жодних товарів або послуг ні повністю, ні частково. Будь ласка, пишіть на адресу: Wikimedia Foundation, Inc., P.O. Box 98204, Washington, DC 20090-8204, USA (США). Код податкового звільнення в США: 20-0049703.

Якщо ви не бажаєте отримувати в майбутньому будь-які електронні листи від Wikimedia Foundation, ви можете [#unsubscribe негайно скасувати підписку]. Зверніть увагу, що ми й надалі надсилатимемо вам квитанції на кшталт цієї для майбутніх пожертв.