Jump to content

Fundraising/Translation/Ways to Give new/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Ways to Give new and the translation is 78% complete.
Outdated translations are marked like this.

Банківська картка

Щоб зробити пожертву за допомогою банківської картки, електронного гаманця або інтернет-банкінгу (окремі країни), виберіть, будь ласка, свій континент і, потім, свою країну, після чого буде показано доступні вам способи оплати.

PayPal

Щоб зробити пожертву з допомогою PayPal, будь ласка, оберіть валюту операції.

Щомісячний дарунок

Будь ласка, натисніть тут, щоб робити автоматичні щомісячні пожертви з допомогою кредитної/дебетної картки або PayPal.

Банківський чек (поштою)

Будь ласка, вкажіть одержувачем чеку «Wikimedia Foundation, Inc.». Не надсилайте поштою готівку.

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
USA


For large checks $10,000 and over, please use the San Francisco address below:

Wikimedia Foundation, Inc.
1 Montgomery Street
Suite 1600
San Francisco, CA 94104
USA

Пожертва цінних паперів

Щоб переказати кошти з вашого брокерського рахунку на наш, будь ласка, вкажіть брокерові нашу назву та номер рахунку. Після завершення транзакції, будь ласка, напишіть листа на адресу benefactors@wikimedia.org, щоб ми могли перевірити переказ.

Wikimedia Foundation, Inc. 
Bank of America

DTC Eligible Securities
The Depository Trust Company (DTC)
DTC Account Number: 0955
Ref: #16-200-2942639
Account Name: Wikimedia Foundation – Gift Account

Якщо ви потребуєте будь-якої допомоги, будь ласка, зв'яжіться з нашим фахівцем:

stock contacts here

Банківський переказ

Наші виключно депозитні рахунки:

Bank: Citibank
Address: 590 Market Street, San Francisco, California, 94104 USA
Внутрішні (USA) перекази
ABA/ACH# 321171184
A/C# 203129580
Міжнародні банківські перекази
SWIFT code CITIUS33
A/C# 203129580
Please include the word "Donation" in the Additional/Special Instructions field

The international option is for wire transfers only. We accept a range of currencies, and Citibank will convert your currency into USD. We do not have currency-specific IBAN accounts, or a SEPA certified account.

Будь ласка, зверніть увагу, що ми не можемо автоматично підтверджувати отримання пожертвувань через банківські перекази, тому будь ласка, зберігайте в себе підтвердження виконання грошового переказу, яке Ви отримаєте в банку. Якщо Ви хотіли б отримати квитанцію про податок, ми радимо Вам зв'язатися з Вашим банком, аби здійснити переказ через Bill Pay (USA) або якийсь інший метод.

Фонд не бере додаткової оплати за перекази пожертвувань, але Ваш місцевий банк може таку плату стягувати. Тому ми рекомендуємо Вам зв'язатися з Вашим місцевим банком і дізнатися все про такі перекази ще до того, як сам переказ буде здійснений — для того, щоб Ви розуміли, за що буде знята додаткова оплата під час переказу пожертви до Фонду Вікімедіа.

Якщо Вам потрібна додаткова інформація, чи є будь-які запитання стосовно банківських переказів, будь ласка, надішліть електронного листа на donate@wikimedia.org

Дарунок зі спадщини

Ваш дарунок Фонду Вікімедіа гарантує, що Вікіпедія буде й для наступних поколінь. Дарунок зі спадщини — це благодійна пожертва будь-якого розміру, зазначена у вашому заповіті або дарчій. Ви можете прочитати про дарунок зі спадщини більше або надіслати листа на $benefactors-email

Програми підтримки благодійності

Програми підтримки благодійності — це чудовий і легкий спосіб подвоїти чи навіть потроїти вашу пожертву Фонду Вікімедії.

Натисніть тут, щоб побачити, чи збільшить ваш роботодавець пожертву до Фонду Вікімедії.

Якщо у вас є запитання щодо програм підтримки благодійності роботодавцем, будь ласка, пишіть на matching@wikimedia.org

To nominate or register the foundation to receive matching gifts, please provide the following contact information:

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
USA

Перерахування за волонтерські години

Чимало компаній у США та Канаді відшкодовують час, витрачений працівником на волонтерських засадах, грошовим дарунком неприбутковій організації. Дізнайтеся більше про програму Volunteer Hour Match.

Якщо у вас є запитання щодо програми Volunteer Hour Match, будь ласка, пишіть на matching@wikimedia.org

Вирахування з заробітної плати

Деякі роботодавці пропонують простий і зручний спосіб перерахування пожертвувань Фонду Вікімедіа шляхом утримань із заробітної плати. Будь ласка, перевірте у своїй організації наявність такої можливості, і надішліть усі необхідні документи на наступну адресу:

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
USA


Іменні фонди (Donor Advised Funds)

Іменні фонди (Donor Advised Funds, DAFs) дозволяють об'єднати найсприятливіші податкові пільги з гнучкими можливостями для підтримки ваших починань. Якщо ви захочете рекомендувати перерахування гранту на адресу Фонду Вікімедіа безпосередньо з вашого іменного фонду, скористайтеся, будь ласка, одним з нижченаведених посилань:

Будь ласка, зконтактуйте з нами за адресою benefactors@wikimedia.org, якщо у вас виникли будь-які питання або якщо ваш іменний фонд розміщується на майданчику, відсутньому в цьому переліку.

Amazon Pay

Щоб зробити пожертву через Amazon, будь ласка, натисніть тут, щоб вибрати суму, і оберіть опцію «Amazon Pay». Пожертви, зроблені через платежі Amazon, обробляються лише у доларах США. Якщо ви жертуєте через Amazon в іншій валюті, будь ласка, майте на увазі, що ваше джерело фінансування може бути відхилене або ж з вас знімуть додаткову плату за конвертування з однієї валюти в іншу. Ми радимо вам зв'язатися з вашим банком для отримання детальної інформації.

Bitcoin

Пожертвувати Bitcoin

Крім того, ви можете зробити регулярну пожертву в Bitcoin

Будь ласка, зверніть увагу, що Фонд Вікімедіа може відшкодовувати пожертвування у Bitcoin виключно через Bitcoin. Оскільки ми не зберігаємо свої грошові активи у цій валюті, сума повернутих коштів вираховуватиметься на основі доларового еквіваленту, який ми отримали під час миттєвого платежу в момент пожертвування, при чому використовуватиметься курс обміну, який діятиме в операторі платежів Bitcoin на момент здійснення відшкодування. Фонд Вікімедіа не несе відповідальності за будь-яку зміну суми повернути коштів, яка може бути спричинена зміною курсу валют.

З будь-яких питань звертайтеся на donate@wikimedia.org