Jump to content

Збір коштів/Переклад

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising/Translation and the translation is 100% complete.
This is a soft redirect to a replacement or better page,
at: Fundraising.

If you found this page by following a link, please go back and update it, or notify an admin.
Центр перекладів для збору коштів

Упродовж року Фонд Вікімедіа запускає декілька міжнародних онлайн-кампаній зі збору коштів. Ми звертаємося до читачів здебільшого через банер, розташований угорі на сторінках Вікіпедії. Також ми надсилаємо повідомлення тим жертводавцям, які підтримали нас у минулому, запитуючи, чи не хотіли б вони повторити свою пожертву. Ми намагаємося надати читачам у всьому світі найкращий локалізований досвід пожертв, надаючи локальні методи перерахування коштів і якісні повідомлення різними мовами.

Якщо Ви хочете запропонувати нам допомогу з перекладом повідомлень зі збору коштів чи надіслати відгук про локалізацію, будь ласка, слідуйте інструкціям нижче.

Як Ви можете допомогти нам з перекладами

Аби перекласти інформацію про збір коштів Вашою мовою, дотримуйтеся подальших простих інструкцій.

 1. Спершу Ви можете перекласти цю сторінку: натисніть на посилання "Перекласти" у горішній частині цієї сторінки (й оберіть мову у верхньому правому куті, якщо Ви перекладатимете не Вашою поточною мовою). Не намагайтеся замінити англомовний текст на цій сторінці.
 2. У розділі «Повідомлення, що потребують перекладу» нижче оберіть з переліку текст, який необхідно перекласти (повідомлення впорядковано за пріоритетністю)
 3. Клацніть на посилання, щоб увійти на сторінку перекладу
 4. Оберіть мову, якою Ви хочете перекладати (з переліку у правому верхньому куті)
 5. Перекладайте!
 6. Навіть якщо всі тексти вже перекладено, ваша допомога потрібна для вичитки. Перемкніться в режим Перевірки (зверху справа) і виправте помилки (якщо вони є) або ж позначте повідомлення як вичитане. Зауважте, що для вичитки Ви маєте ввійти на Мету під своїм обліковим записом.

Підпишіться, щоб отримувати повідомлення про нові переклади (якщо Ви ще цього не зробили).

Повідомлення, які потребують перекладу та вичитки

Як Ви можете допомогти нам з локалізацією

Команда зі збору пожертв постійно шукає нові шляхи для покращення і локалізації нашої міжнародної кампанії зі збору коштів. Якщо ви хочете підтримати нас, відповідаючи на відповіді, що пов'язані з місцевими/культурними особливостями та забезпечити зворотній зв'язок з локалізації, будь ласка, знайдіть хвилину, щоб заповнити цю невелику форму.

Щоб дати вам краще уявлення про тип запитань, на які ми очікуємо отримати відгуки, ось приклад. Як ви можете бачите на банері нижче з кампанії у Сполученому Королівстві, ми заохочуємо читачів робити невеличкі пожертви, порівнюючи їх із «ціною чашки кави». Для того, щоб зробити наші повідомлення культурно релевантними, ми тестуємо окремі ідеї еквівалентів «невеликої суми грошей» для окремих країн. Наприклад, у Японії ми тестували концепцію «однієї монети», де малася на увазі монета 500 єн, в Ізраїлі ми тестували «каву з булочкою», бо це дуже поширено для ізраїльських кафе, а в Бразилії ми перевіряли um lanche («невеликий перекус») тощо. Якщо у вас є ідеї і пропозиції того, що, на вашу думку, нам варто спробувати у країні вашого проживання або відомій вам культурі, ми будемо раді їх почути. Будь ласка, додайте свої ідеї у відповідному розділі на сторінці обговорення, і не забудьте додати своє ім'я користувача до списку експертів з локалізації, заповнивши цю невеличку форму! Заздалегідь вдячні вам за підтримку!

Приклад банера для збору коштів

Це приклад того, як виглядатиме банер:

Приклад банера збору коштів англійською.

Посилання для перегляду англомовного банера на сторінці

Поради

 • Ми розуміємо, що деякі повідомлення неможливо точно перекласти, або їх просто неможливо донести певної аудиторії. Тому не намагайтеся перекладати слово в слово, особливо коли відчуваєте, що можете запропонувати фразу, яка більше відповідає вашій мові й культурі та матиме відповідний відгук. Якщо тези оригінального тексту ну ніяк не вкладаються у поняття вашої мови, зазначте про це на сторінці перекладу й залиште повідомлення на сторінці обговорення.
 • Будь ласка, додавайте коментарі до ваших перекладів, якщо ви вважаєте, що ваш внесок потребує доробки чи якщо існуючий переклад, на вашу думку, не варто використовувати.
 • Деякі повідомлення залишаються такими ж, як минулорічні (або майже такими). Ви можете скористатися деякими зі старих перекладів: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007.
 • Ви можете переглянути FAQ для перекладачів 2012.
 • Вікімедія Німеччини та Вікімедія Швейцарії мають угоди щодо збору коштів з Фондом Вікімедії, і провадять кампанії збору коштів у Німеччині та Швейцарії відповідно. Будь ласка, сконтактуйтеся з ними для зворотного зв'язку щодо перекладів у цих країнах.

Зворотний зв'язок

Якщо у Вас є питання, коментарі або побажання, якими Ви б хотіли поділитися щодо перекладів або самого процесу перекладу, будь ласка, напишіть про це на сторінці обговорення або надішліть електронного листа на jrobell@wikimedia.org.