Jump to content

Fundraising 2011/Brandon Letter/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Translation instructions
  • For pages marked "Missing" or "In progress", click the page title and start translating. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • For pages marked "Needs updating", compare the page to the source page and update the translation accordingly. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • It is important to have someone else proofread the translated page! If you have proofread a page and it is ready for publication, click "edit status" and change that page's status to ready.
  • If you are changing something that has already been published, change its status back to ready for it to be published again.

If you have any questions or feedback regarding the translation process, please post them here. Translation FAQ

У мене таке відчуття, що я вже живу першим рядком свого некролога.

Не думаю, що в своєму житті я зможу зробити ще щось настільки важливе, як те, що я роблю заради Вікіпедії. Ми не просто створюємо енциклопедію, ми працюємо для того, щоб люди були вільними. Коли в нас є доступ до вільних знань, ми вдосконалюємося. Ми розуміємо, що світ більший за нас, і наповнюємося терпінням та розумінням.

Вікіпедія — п’ятий за відвідуваністю сайт у світі. Я працюю у невеличкій неприбутковій компанії, що підтримує її в мережі. Ми не розміщуємо реклами, тому що через це ми пожертвували б незалежністю. Сайт не є і ніколи не має бути засобом для пропаганди!

Наша робота можлива завдяки пожертвам від наших читачів. Ви допоможете захистити Вікіпедію внеском у 5 доларів, 10 євро, 1000 єн, чи скільки можете собі дозволити.

Я працюю у Фонді Вікімедіа, тому що відчуваю всією душею, що це правильна справа. Я працював у величезних технологічних компаніях, брав участь у створенні якоїсь дурні, що має красти гроші в дитини, яка про це не здогадується. Додому я повертався розбитим.

Ви можете про це не знати, але у Фонді Вікімедіа дуже малий штат співробітників. Більшість сайтів із топ-10 мають десятки тисяч людей та потужний бюджет. Але вони роблять лише частину того, із чим ми справляємося своїм ходом.

Коли ви робите пожертву Вікіпедії, ви підтримуєте вільні знання в усьому світі. Ви не лише залишаєте спадщину своїм дітям та онукам, ви піднімаєте рівень людей усього світу, що мають доступ до цього скарбу. Одного дня хтось інший вчинить так само, і для вас також.

Дякую,

Брендон Гарріс,
програміст Фонду Вікімедіа