Jump to content

Fundraising 2011/Jimmy Letter 001/lt

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Translation instructions
  • For pages marked "Missing" or "In progress", click the page title and start translating. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • For pages marked "Needs updating", compare the page to the source page and update the translation accordingly. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • It is important to have someone else proofread the translated page! If you have proofread a page and it is ready for publication, click "edit status" and change that page's status to ready.
  • If you are changing something that has already been published, change its status back to ready for it to be published again.

If you have any questions or feedback regarding the translation process, please post them here. Translation FAQ

Aš – savanoris.

Negaunu nė cento už savo darbą Vikipedijoje. Negauna ir tūkstančiai kitų savanorių autorių ir redaktorių. Įkūręs Vikipediją, ją galėjau paversti pelno siekiančia kompanija, pilna reklaminių skydelių, bet nusprendžiau eiti kitu keliu.

Komercija yra puiku. Reklama nėra blogis. Bet jai čia ne vieta. Ne Vikipedijoje.

Vikipedija yra kažkas ypatingo. Ji – kaip biblioteka ar viešas parkas. Ji – kaip proto šventykla. Vikipedija – tai vieta, kurioje mes visi galime mąstyti, mokytis, dalintis savo žiniomis su kitais. Tai – unikalus žmogiškasis projektas, pirmasis tokio tipo projektas istorijoje. Vikipedija yra humanitarinis projektas, kurio tikslas – teikti laisvą enciklopediją kiekvienam šioje planetoje.

Kiekvienam.

Jei visi iš Vikipedijos 400 milijonų naudotojų paaukotų bent po 5 JAV dolerius, mes turėtume 100 kartų didesnę pinigų sumą, nei mums reikia. Mes esame nedidelė organizacija, ir aš metų metus dirbau tam, kad išlaikyčiau mūsų organizaciją taupią bei tvarkingą. Mes vykdome savo misiją ir jos rezultatais dalijamės su kitais.

Tam, kad galėtume tai daryti be reklamos, mums reikia Jūsų. Tai Jūs padedate šiai svajonei išlikti. Tai Jūs sukūrėte Vikipediją. Tai Jūs manote, jog vieta ramiems apmąstymams bei mokymuisi turėtų išlikti.

Šiais metais maloniai prašome apsvarstyti galimybę paaukoti $5, €20, ¥1000 ar bet kokią kitą sumą, kurią galėtumėte skirti Vikipedijos išsaugojimui ir išlaikymui.

Ačiū,

Jimmy Wales

Vikipedijos įkūrėjas