Jump to content

Fundraising 2011/Jimmy Letter 002/lt

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Translation instructions
  • For pages marked "Missing" or "In progress", click the page title and start translating. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • For pages marked "Needs updating", compare the page to the source page and update the translation accordingly. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • It is important to have someone else proofread the translated page! If you have proofread a page and it is ready for publication, click "edit status" and change that page's status to ready.
  • If you are changing something that has already been published, change its status back to ready for it to be published again.

If you have any questions or feedback regarding the translation process, please post them here. Translation FAQ

Google gali turėti virš milijono serverių. Yahoo dirba apie 13 000 žmonių. Mes turime 679 serverius ir 95 dirbančius mums žmones.

Vikipedija yra penkta pagal populiarumą svetainė internete, kuri aptarnauja apie 470 milijonų skirtingų žmonių kas mėnesį – tai milijardai žiūrėtų puslapių.

Komercija puiku, reklama ne blogis, bet jai čia ne vieta. Ne Vikipedijoje.

Vikipedija – tai kažkas ypatingo. Tai lyg biblioteka ar viešasis parkas. Tai tarytum šventykla protui. Tai vieta, į kurią visi galime ateiti pamąstyti, mokytis, dalintis savo žiniomis su kitais.

Įkūręs Vikipediją, galėjau ją paversti pelno siekiančia kompanija, pilna reklaminių skydelių, bet nusprendžiau eiti kitu keliu. Mes metų metus dirbome tam, kad išlaikytume šią organizaciją taupią ir tvarkingą. Mes vykdome savo misiją ir jos rezultatais dalinamės su kitais.

Jeigu kiekvienas, skaitantis šį laišką, paaukotų 5 JAV dolerius, aukų rinkimo akciją mes rengtumėme tik vieną dieną per metus. Tačiau ne kiekvienas gali paaukoti ar paaukos. Ir tai nėra blogai. Kasmet tiesiog pakankamai žmonių nusprendžia paaukoti.

Šiais metais maloniai prašome apsvarstyti galimybę paaukoti $5, €20, ¥1000 ar bet kurią kitą sumą, kurią galėtumėte skirti Vikipedijos išsaugojimui ir jos palaikymui.

Ačiū,

Jimmy Wales
Vikipedijos įkūrėjas