Jump to content

Fundraising 2011/Jimmy Mail/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Translation instructions
  • For pages marked "Missing" or "In progress", click the page title and start translating. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • For pages marked "Needs updating", compare the page to the source page and update the translation accordingly. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • It is important to have someone else proofread the translated page! If you have proofread a page and it is ready for publication, click "edit status" and change that page's status to ready.
  • If you are changing something that has already been published, change its status back to ready for it to be published again.

If you have any questions or feedback regarding the translation process, please post them here. Translation FAQ

Будь ласка, розкажіть про це другу

[edit]

[name]!

Ось як працює збір коштів для Вікіпедії: щороку ми збираємо рівно стільки коштів, скільки нам потрібно, і після цього ми зупиняємося. Завдяки тому, що ви і багато інших читачів Вікіпедії робили пожертви протягом останніх тижнів, ми дуже близькі до досягнення нашої мети на цей рік до 31 грудня — хоча все ще не досягли її.

Ви вже зробили свою частину в цьому році. Спасибі вам велике. Але ви можете допомогти нам знову, відправивши цей лист другові, який користується Вікіпедією, та попрохавши його допомогти нам досягти нашої мети сьогодні, натиснувши сюди і зробивши пожертву. Якщо б всі, хто читає цей лист, відправили його хоча б одному другу, ми б закінчили збір коштів уже сьогодні.

Звичайно, ми не відмовимося, якщо ви побажаєте пожертвувати вдруге, що ви можете зробити прямо тут:

[url]

Google має, напевно, близько мільйона серверів. В Yahoo працюють практично 13 000 чоловік. В нас лише 679 серверів і 95 працівників.

Вікіпедія є п’ятим за популярністю сайтом в Інтернеті, що обслуговує понад 470 мільйонів користувачів щомісяця, котрі переглядають мільярди сторінок.

Комерція — це чудово. Реклама — ніяк не зло. Але тільки не тут. Не у Вікіпедії. Вікіпедія становить собою дещо особливе. Вона подібна до бібліотеки чи громадського парку. Вона наче храм для розуму. Це місце, куди ми всі можемо прийти помудрувати, дізнатись щось нове або поділитися знаннями з іншими.

Коли я засновував Вікіпедію, я міг би зробити її прибутковою компанією з рекламними оголошеннями, але я вирішив піти іншим шляхом. Усі ці роки ми важко працювали задля ощадливого використання зібраних коштів. Ми виконуємо наше завдання, залишаючи марнотратство іншим.

Цього року прошу вас обміркувати можливість зробити пожертву для захисту та підтримки Вікіпедії.

З подякою,

Джиммі Вейлз,
засновник Вікіпедії