Jump to content

Fundraising 2011/Thank You Mail/cs

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Translation instructions
  • For pages marked "Missing" or "In progress", click the page title and start translating. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • For pages marked "Needs updating", compare the page to the source page and update the translation accordingly. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • It is important to have someone else proofread the translated page! If you have proofread a page and it is ready for publication, click "edit status" and change that page's status to ready.
  • If you are changing something that has already been published, change its status back to ready for it to be published again.

If you have any questions or feedback regarding the translation process, please post them here. Translation FAQ

Milý/á [first name]

Jste úžasný/á, velice vám děkujeme za darování nadaci Wikimedia Foundation!

Takto platíme naše účty -- jsou to lidé jako vy, kteří nám dají 100 Kč, 500 Kč, 1000 Kč... Za poslední rok se mi nejvíc líbil příspěvek od malé holčičky z Anglie, která přemluvila své rodiče, aby mohla darovat své kapesné. Jsou to lidé jako vy, spolu s tou holčičkou, díky kterým může Wikipedia nadále poskytovat zdarma snadný přístup k nestranným informacím, a to pro všechny na světě. Pro ty, kdo ji pomáhají zaplatit, i pro ty, kteří si nemohou dovolit pomoct. Velice vám děkujeme.

Vím, že je snadné ignorovat naše prosby, a jsem ráda, že jste tak neučinil/a. Ode mne a desítek tisíc dobrovolníků, kteří píší Wikipedii: Děkujeme, že nám pomáháte udělat svět lepším místem. Použijeme vaše peníze zodpovědně a s rozvahou, a děkuji vám za vaši důvěru v nás.

Děkuji,
Sue Gardner
Výkonná ředitelka Wikimedia Foundation


Volitelné:
Rádi bychom vás, jakožto dárce, dále informovali o našich komunitních aktivitách a sbírkách. Pokud si však takové e-maily od nás nepřejete dostávat, klikněte prosím níže a vyškrteme vás ze seznamu:

[unsub link]

Pro vaše záznamy: Přispěl/a jste [date] částkou [amount].

Tento dopis může posloužit jako záznam vašeho příspěvku. Výměnou za tento příspěvek nebyly poskytnuty žádné produkty ani služby. Nadace Wikimedia Foundation, Inc. je neziskové dobročinné sdružení se statusem 501(c)(3) zproštění daně ve Spojených státech. Naše adresa je 149 New Montgomery, třetí patro, San Francisco, CA, 94105. U.S. číslo zproštění daně: 20-0049703