Jump to content

Paramos rinkliava 2012/Vertimas/Išskleidžiamas reklaminis baneris

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Drop down banner and the translation is 100% complete.
NOTE TO TRANSLATORS

This letter is a new translation request, but re-uses large parts of

If these have been translated into your language, you can probably re-use much of it for this translation and hopefully a lot will be suggested with translation memory :-)

Texts

Banner

Mieli Vikipedia skaitytojai: esame maža, ne pelno siekianti organizacija, kuri vysto penktą pagal dydį pasaulyje internetinę svetainę. Turime tik šimtą penkiasdešimt darbuotojų, bet aptarnaujame keturis šimtus penkiasdešimt milijonų vartotojų. Mūsų išlaidas, kaip ir bet kurios kitos didelės internetinės svetainės, sudaro: serveriai, elektra, nuoma, programos ir kolektyvas. Vikipedija yra ypatinga. Tai tarsi biblioteka ar parkas. Tai tarsi šventykla protui, vieta, kur atvykę galime mąstyti ir mokytis. Tam, kad apsaugotume savo nepriklausomybę, niekuomet netransliuosime reklamos. Nepriimame valstybinių institucijų paramos. Gyvuojame iš paramos, vidutiniškai apie aštuoniasdešimt litų iš vieno žmogaus. Jei kiekvienas, skaitantis šį tekstą, paremtu mus kavos puodelio suma, mūsų paramos rinkliava būtų baigta per vieną valandą. Jei Vikipedija yra Tau naudinga, padėk, kad gyvuotume ateinančius metus. Padėk mums pamiršti paramos rinkliavą - grįžkime prie Vikipedijos. Ačiū Jums labai.


Dropdown

Kai įkūriau Vikipedija, galėjau paversti ją eiline, pelno siekiančia organizacija, gyvuojančią iš reklamos, tačiau nusprendžiau pasielgti kitaip. Su komercija viskas tvarkoje. Reklama nėra blogis. Tačiau čia ji tiesiog nepriklauso. Tik ne Vikipedijoje. — Wikipedia Founder, Jimmy Wales


Donation Box

Maloniai prašome Tavęs, prisidėk nors truputį, kad šiandien galėtume baigti paramos rinkliavą.


Legal info

Remdami mus dalinatės asmenine informacija su Wikimedia Foundation ir jų paslaugų tiekėjais JAV ir kitose šalyse, remiantis paramos teikėjų normatyvais. Wikimedia Foundation yra ne pelno siekianti 501(c)(3) organizacija, atleista nuo mokesčių, remiantis JAV registracijos numeriu 20-0049703. Daugiau informacijos rasite skyrelyje apie rėmėjų normatyvas.


Tab

Uždaryti