Jump to content

Zbiórka funduszy 2012/Tłumaczenie/Baner okolicznościowy

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Drop down banner and the translation is 100% complete.
NOTE TO TRANSLATORS

This letter is a new translation request, but re-uses large parts of

If these have been translated into your language, you can probably re-use much of it for this translation and hopefully a lot will be suggested with translation memory :-)

Texts

Banner

Drodzy użytkownicy i użytkowniczki Wikipedii! Jesteśmy małą organizacją non-profit, a prowadzimy stronę internetową, która pod względem liczby odsłon zajmuje 5. miejsce na świecie. Pracuje dla nas zaledwie 150 osób, a czyta 450 milionów i ponosimy takie same koszty jak każda inna popularna strona internetowa – są to opłaty za utrzymanie serwerów i energię elektryczną, a ponadto czynsze, zakup oprogramowania i wynagrodzenie zatrudnionych osób. Wikipedia to coś wyjątkowego. Jest jak biblioteka publiczna albo ogólnodostępny park. Jest niczym świątynia dla umysłów – miejscem, do którego każdy może wejść, by wzbogacić swoją wiedzę i dzielić się tym, czego się sam nauczył. By chronić naszą niezależność, nigdy nie zamieszczamy reklam. Nie otrzymujemy dotacji rządowych. Działamy dzięki datkom przeciętnie wynoszącym niespełna 100 zł. Gdyby każda czytająca ten tekst osoba podarowała nam równowartość filiżanki kawy, zakończylibyśmy naszą zbiórkę w ciągu godziny. Jeżeli Wikipedia jest dla Ciebie użyteczna, poświęć minutę, aby mogła działać przez kolejny rok. Proszę, pomóż nam zapomnieć o zbiórce funduszy i wrócić do Wikipedii. Dziękuję.


Dropdown

Gdy zakładałem Wikipedię, mogłem z niej uczynić dochodowe przedsiębiorstwo pełne banerów reklamowych, ale postanowiłem, że zrobię coś innego. Komercja jest w porządku. Reklama to nic złego. Ale tu nie pasuje. Nie w Wikipedii. — Wikipedia Founder, Jimmy Wales


Donation Box

Proszę, wspomóżcie datkiem w miarę swoich możliwości i zakończmy zbiórkę już dziś.


Legal info

Wpłacając pieniądze, udostępniasz informacje o sobie Fundacji Wikimedia oraz obsługującym ją usługodawcom w Stanach Zjednoczonych i gdzie indziej, wszyscy oni jednak honorują naszą politykę prywatności. Fundacja jest organizacją non-profit, wolną od podatku, zarejestrowaną w USA pod numerem 20-0049703. Więcej informacji możesz uzyskać zapoznając się z zasadami naszej polityki donacyjnej.


Tab

Zamknięcie