Jump to content

Фандрейзінг 2012/Переклад/Звернення Poongothai

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Poongothai Appeal and the translation is 100% complete.

1 Коли я вийшла на пенсію, мій син боявся, що я буду нудьгувати. Тому він і познайомив мене із Вікіпедією. Він пояснив, що будь-хто може робити внесок, і показав мені як.

З того часу я створила статті про квадратичні функції, ймовірність, діаграми, графи і т.д. Я зробила всього 7 тисяч редагувань.

Я пишу тамільською мовою. Це моя рідна і улюблена мова, якою розмовляє 85 мільйонів осіб по всьому світу. Я також завантажила понад 6000 звукових файлів в Вікісловник, які демонструють правильну вимову основних слів тамільською мовою. Тепер значно більше людей почути цю чудову мову.

Як учитель і мати, я завжди була зайнята. Але тепер, коли я вийшла на пенсію і мої діти виросли, я вільна всі 24 години на добу! І я проводжу кожен день у Вікіпедії.

Я волонтер. Ніхто не платить мені. Але редагування Вікіпедії стало справою мого життя. Навіть незважаючи на те, що я вже перестала викладати, я все ще роблю те, що мене хвилює найбільше: допомагаю новому поколінню студентів вчитися на мові, яку я люблю.

У кожного є те, чим він може поділитись. Будь ласка, пожертвуйте 5, 20 чи 50 доларів США, щоб допомогти Вікіпедії процвітати.

Bio

Нунготхай Баласубраманіан (Poongothai Balasubramanian) живе в Коїмбаторі, Таміл-Наду, де вона багато років викладала. Вона розпочала редагувати Вікіпедію у 2010 році. З того часу вона створила 250 статей і записала вимову 6000 слів. Її нікнейм у Вікіпедії надихнув її улюблений роман To Kill A Mocking Bird (Убити пересмішника).