2012 Bağış Kampanyası/Çeviri/Ravan'ın Çağrısı

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Ravan Appeal and the translation is 69% complete.

Bugün, gelişmekte olan dünya ve gelişmiş dünya arasında bir fark var. Bunun nedeni ne para ne de güç. Bunun nedeni bilgi.

Eğer haberleri izlerseniz, Arap baharı hakkında bilgiler ediniyorsunuz. Ben ve arkadaşlarım gibi genç insanlar için bu yeni bir çağın başlangıcı. Olaylar olduğu anda, bizler haberdar oluyor ve saniye saniye izliyebiliyoruz. Doğruluklarını telefon, facebook, twitter aracılığıyla kontrol edebiliyoruz.

Ve ben Vikipedi'de yazıyorum. Vikipedi'yi tarafsız olduğu için seviyorum. Çünkü tarafsız bakış açısıyla yazılmış güncel bilgiler en iyi kaynaktır. Ben CNN, El Cezire ve BBC'ye bakıyorum haber yaparken güvenilir kaynakları araştırıyorlar. İşte o zaman ben gerçek zamanlı güncellemeler ekliyorum.

It's incredible. For the first time in history, everyone could know what was happening, as it happened. We could share the truth with people across the world.

We want a world that is more open, more educated, and more free. We want a world where knowledge is available to anyone that seeks it.

Dünyamızı değiştirmemizin tam zamanı! Yardım edecek misin?

Bio

Ravan, 26 yaşında ve telekomünikasyon mühendisidir. Kendisi Irak asıllıdır. Hobileri arasında öncelikle okumak, okumak ve daha fazla okumak gelir. Gazeteden romana her şeyi okur. Ve yeni bir şey öğrendiği zaman Arapça Vikipedi'ye öğrendiği şey hakkında bilgiler yazar.

She's catalogued the famous works of Leonardo da Vinci; she's written about each one of the 64 moons of Jupiter.

Her efforts help increase the amount of information available to Arabic speakers online.