Jump to content

Збір пожертвувань 2012/Переклад/Звернення Срікейта та Нупура

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Srikeit&Noopur Appeal and the translation is 100% complete.

1

Під час кампанії зі скорочення витрат офіційні представники запропонували просто закрити його. Їм здавалось, що всі можливі винаходи вже були створені та запатентовані.

Ми всі знаємо, чим це закінчилось.

Сьогодні, коли люди бачать 22 мільйони статей у Вікіпедії, вони думають що вже все описане. Але це не так. Ще й досі лишається купа роботи, яку слід виконати.

Мене звати Шрікейт, мого друга звуть Нупур. Ми представляємо найбільшу молодіжну громаду в світі. Фактично, більш як половина з 1,2 млрд. населення Індії це люди молодше 25 років. Наше покоління користується вигодами кращої освіти, більш високого рівню грамотності, і постійного зросту доступу в Інтернет. Світ змінюється, і ми допомагаємо змінити його. Але ми маємо ще багато чого зробити.

Завдяки цьому дивовижному проекту -- Вікіпедії -- ми можемо принести ідеї світу до Індії. Та ми можемо поділитись знанням Індії зі світом.

Будь-ласка, пожертвуйте скільки можете для того, щоб допомогти Вікіпедії зростати. Ми й досі маємо багато чого зробити.

Bio

Срікейт живе в м. Мумбай, де він працює у рекламній агенції. Нупур отримує ступінь доктора філософії з кінознавства (Cinema Studies). Вони друзі вже п'ять років та їхня дружба зміцніла після того, як Срікейт відкрив Вікіпедію для Нупура та вони разом почали роботу над навчанням друзів, товаришів по навчанню та колег як вони також можуть робити внесок до Вікіпедії.