Image filter referendum/Email/lv

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki

Attēlu filtru referendums[edit]

Dārgais $username,

Jums ir tiesības balsot attēlu filtra referendumā. Referendums veiks lielu ieguldījumu papildus personīgo attēlu slēpšanas iespēju lietošanā un attīstībā. Filtrs ļaus lasītājiem slēpt noteikta tipa attēlus sava konta robežās.

To mērķis ir spēt lasītājiem viegli slēpt attēlus Vikimēdijas projektā, ko viņš nevēlas redzēt, vai kad skatās pirmo reizi vai vel kādreiz nākotnē, atbilstoši viņa iestādījumiem. Filtrs piedāvā paplašināt lietotāja iespējas, bet tas tiks saglabāts lietotājam draudzīgs un vienkārši cik iespējams. Mēs gribam to veidot viegli pieejamu labotājiem uzlabojumiem. Filtru attīstībai mēs veidosim norādījumu principus, bet izveidošanas procesā būs jāiziet attīstības process. Lai palīdzētu attīstītājiem ar izveidošanas procesu, mums ir vajadzīga jūsu ieguldījums piedaloties šai referendumā, lai noteiktu cik tas ir nozīmīgi.

Vairāk informāciju skatīt http://meta.wikimedia.org/wiki/Image_filter_referendum/en. Lai vairs nesūtītu paziņojumus, ierakstiet sevi http://meta.wikimedia.org/wiki/Wikimedia_nomail_list.