Grants:Evaluation/Survey landing/mk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Learning and Evaluation/Archive/Survey landing and the translation is 4% complete.
Outdated translations are marked like this.
Other languages:

Thank you for taking this WMF survey!


Благодариме на одѕивот

Ви благодариме што ја пополнивте оваа анкета за доделување средства! Доколку имате други прашања, или би сакале да дознаете повеќе за некоја од темите што ги опфати анкетата, слободно поставете прашање или поразговарајте околу тоа на „Прашања и одговори“ на Порталот за оценка.