Мета:Патрульні

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Meta:Patrollers and the translation is 88% complete.
Outdated translations are marked like this.
Ця сторінка надає інформацію щодо групи «патрульні» на Мета-вікі.

Патрульні - це група користувачів із можливістю перевірки нових сторінок, редагувань серед останніх змін та швидкого відкоту шкідливих змін, використовуючи функцію відкіт. Ці права були створені за консенсусом у вересні 2017. Ці права за замовчуванням є в усіх адміністраторів , але можуть бути надані довіреним користувачам за запитом на сторінці запитів про допомогу від адміністраторів чи бюрократів .

Патрулювання

Докладніше: Help:Patrolled edit

Швидкий відкіт

Докладніше: Meta:Rollback
  • Адміністратори мають права відкочувача за замовчуванням і не потребують окремого запиту.

Позбавлення прав

Неактивність
якщо користувач із правами патрульного неактивний протягом 2-х років підряд, то його буде позбавлено цих прав. Неактивність визначається як відсутність редагувань і журнальних дій за 2-річний період.
Неправильне використання
Користувачі, які використовують ці права, неодноразово позначаючи шкідливі редагування як патрульовані, або використовуючи інструмент відкоту для скасування конструктивних редагувань, або для вирішення конфліктів, можуть бути позбавлені цих прав. Позбавлення може бути зроблено адміністратором у будь-який час, на власний розсуд. Попереднє повідомлення не вимагається, але може бути надане. Користувачі, яких позбавили прав, не можуть повторно отримати їх без офіційного запиту.

Див. також