Мета:Адміністратори ZeroRatedMobileAccess

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Meta:ZeroRatedMobileAccess administrators and the translation is 80% complete.
Outdated translations are marked like this.

Група zeroadmin надає користувачам із цієї групи прапорець, що уможливлює редагування звичайних та захищених сторінок із простору назв Zero:. Простір назв Zero: призначений для зберігання окремих для кожного мобільного оператора порцій коду JSON, для підтримки архітектурної перебудови ZeroRatedMobileAccess — розширення, яке працює у взаємодії з розширенням MobileFrontEnd, з метою уможливлення вільного, безкоштовного мобільного доступу до Вікіпедії у країнах, що розвиваються, під ініціативою Wikipedia Zero.

Налаштування, що зберігаються в просторі назв Zero: дозволяє повідомляти користувачам у країнах, що розвиваються, чи буде доступ до контенту вільним від оплати, надаючи перелік мобільних операторів, що беруть участь у цій ініціативі.

До учасників групи користувачів zeroadmin належать люди з вікімедійної команди мобільного партнерського інжинірингу та бізнес-команди Wikipedia Zero.