Недавно зареєстровані користувачі

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Newly registered user and the translation is 69% complete.
Outdated translations are marked like this.

Недавно зареєстрований користувач — це користувач, що зареєстрував обліковий запис та увійшов до системи у проекті Вікімедіа. Окрім того, що можуть робити незареєстровані користувачі, новачки можуть робити таке:

Повний список прав для усіх рівнів можна побачити на сторінці Special:ListGroupRights.

Усі редагування здійснені новозареєстрованим користувачем будуть підписані у історії іменем користувача, а не IP-адресою.

Новачки не можуть редагувати напівзахищені сторінки або перейменовувати які-небудь сторінки. До них можуть застосовуватися й деякі інші незначні обмеження (залежно від вікі).

  • Через баг 14556, завантаження медіафайлів є правом, що автопідтверджується в більшості вікі, винятком є Вікісховище.
  • Окрім того, дуже маленька частина вікі вимагає регістрації, щоб створювати нові сторінки: en.wiki (починаючи з 2005, "як експеримент", через інцидент з Seigenthaler), id.wiki, fa.wiki і es.books від 2011. Зверніть увагу, що після уважного розгляду соціальних і статистичних наслідків, спільнота вирішила зупинити поширення цієї конфігурації на інші вікі, див. Limits to configuration changes.
  • На всіх вікі новачки не можуть здійснювати з однієї IP-адреси більше 8 редагувань за хвилину (технічні подробиці: $wgRateLimits). Іноді це може створювати проблеми, якщо ви створюєте або використовуєте декілька нових облікових записів з одного місця (наприклад, із комп'ютерних класів чи клубів).
  • У деяких вікі можуть бути застосовані додаткові обмеження через $wgNamespaceProtection та $wgRestrictionLevels. Скажімо, у pt.wiki недавно зареєстровані користувачі не мають змоги редагувати простір Файл.

Autoconfirmed status

У більшості проектів Вікімедіа облікові записи, зареєстровані 4 дні або більше, вважаються автопідтвердженими. До винятків належать zhwiki, nowiki та dewikibooks, де статус «автопідтверджених» облікові записи отримують через 7 днів після створення.

Крім того, деякі проекти Вікімедіа вимагають від облікового запису певної мінімальної кількості редагувань, щоб отримати статус автопідтвердженого. До таких вікі з підвищеними вимогами для отримання цього статусу належать arwiki, eswiki, zhwiki та wikidatawiki; всі вони вимагають щонайменше 50 редагувань для отримання статусу автопідтвердженого користувача.

Див. також