Jump to content

Překlad týdne

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
(Redirected from Překlad týdne)
This page is a translated version of the page Translation of the week and the translation is 94% complete.
Outdated translations are marked like this.
Zkratky:
WM:TOTW,
TOTW

Tato stránka slouží pro překlad článku týdne na Wikipedii.

Každý týden v pondělí je vybrán pahýl nebo první odstavec důležitého článku, který má být přeložen do co nejvíce jazyků. Čím vzácnější jazyk, tím lépe.

Ideálními kandidáty jsou články: 1) krátké, 2) jednoduše přeložitelné, 3) které by mohly vést k dalším tématům k přeložení. Cílem je mít širokou nabídku témat v mnoha jazycích, které máme. (Vizte také navrhovaný seznam článků, které by měly existovat ve všech jazycích a Minipedii, projekt, kladoucí si za cíl vytvořit sbírku pahýlových článků.)

Prosím, nezapomeňte aktualizovat mezijazykové odkazy na Wikidatech poté, co je týdenní překlad dokončen, aby byly jazykové verze článku správně propojeny.

S ostatními překladateli můžete komunikovat nebo je požádat o pomoc v Babylonu, centru překladatelských aktivit Wikimedia.

Tento týden (24)

Vítězem tohoto týdne se stává en:Corruption in Equatorial Guinea.

Překlady prosím navrhujte zde.

Aktuální kandidáti

Vložte svůj podpis vedle svého favoritního článku spolu s potenciálními odkazy v článku (někdo je třeba bude chtít také překládat). Hlasujte prosím na stránce /Translation candidates.

Neúspěšní kandidáti jsou vedeni na stránce /Removed.

Zájemci o překlad

Pokud máte zájem se účastnit tohoto projektu z pozice překladatele, zapište se sem. Předem Vám děkujeme za podporu. Pokud chcete, aby Vám na diskusní stránce každý týden přišlo upozornění na překlad týdne, přihlaste se pomocí tlačítka níže.

Starší překlady (2024)


Archiv