Jump to content

Панель програм і подій/Використання Панелі/Статистика і відслідковування

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Programs & Events Dashboard/Using the Dashboard/Metrics and tracking and the translation is 100% complete.

Статистика і відслідковування

Угорі кожної сторінки програми є ряд чисел. Ці числа є автоматично зібраною статистикою за період часу, вказаний як тривалість події у розділі «Подробиці» програми.

Числа починають підраховуватися, як тільки ваші учасники починають редагувати. Інколи програмне забезпечення, яке підраховує статистику, потребує деякого часу для оновлення даних, але загалом редагування точно буде враховане впродовж 24 годин. Якщо статистика працює некоректно, будь ласка, повідомте про це на dashboard[a]wikimedia.com.

Every program has a series of metrics across the top. Read this section to see those metrics explained.

Статистика угорі сторінки містить таке:

  • Створені статті — це кількість нових статей, створених когортою користувачів у рамках програми. Список створених статей разом з редагованими також можна знайти у вкладці «Статті»[прим 1]
  • Редаговані статті — це кількість статей, у які робила внесок когорта користувачів у рамках програми.[прим 1]
  • Всього редагувань — це сумарна кількість редагувань когорти дописувачів за час програми.[прим 1]
  • Редактори — це кількість редакторів, яких було додано до когорти програми, як тих, що записалися самостійно, так і тих, яких додав організатор
  • Слів додано — це приблизна кількість слів, доданих у проект із врахованих редагувань, обрахована на основі кількості доданих байтів. Наразі середня кількість байтів на слово рахується на основі англійської мови. [прим 1]
  • Перегляди статей — це приблизна кількість переглядів сторінок, редагованих в рамках програми, починаючи з першого їх редагування учасниками програми.
  • Завантаження у Вікісховище — це кількість медіафайлів, завантажених у Вікісховище за час програми.
  1. a b c d Примітка: програмне забезпечення рахує лише внесок у домашній вікі програми або у тих вікі, де дописувачі мають призначені статті.