Панель програм і подій/Використання Панелі/Початок нової програми/Створення нової події

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
Other languages:

Початок нової програми: Створення нової події

Щоб створити подію, натисніть на кнопку «Створити нову програму» у своєму меню «Моя панель». Це відкриє вам для заповнення форму з такими полями:

 1. Назва програми (обов'язково) — назва, яка влучно описує програму чи подію — після збереження цю інформацію не можна буде змінити
 2. Установа (обов'язково) — поле, що використовується для опису організатора програми — після збереження цю інформацію не можна буде змінити
  • у подіях Освітньої програми це має бути установа, де відбувається навчання
  • у подіях на зразок Вікімарафону, це має бути установа, де проводиться подія
  • старайтеся бути послідовними у виборі назв, щоб в майбутньому подію можна було легко знайти
 3. Домашня мова — префікс мови, яка буде найбільше використовуватися для внеску (має бути вибрана лише одна мова. У програмі враховується внесок у проекти Вікімедіа всіма мовами, крім Вікіданих, але інструмент вибору статей використовуватиме цю мову за замовчуванням і зміни префікса мови мають робитися для кожної статті окремо).
 4. Опис програми — текстове поле, куди можна ввести багато тексту. Ми радимо в описі програми подати таке:
  • Робочі посилання на сторінки вашої співпраці у вікі
  • Опис базової логістики події
  • Пароль програми, якщо ви хочете, щоб подія була відкритою для участі будь-ким (або інструкції з отримання пароля, якщо ви робите закриту подію).
  • Робочі посилання на посібник чи сторінки довідки онлайн, що допоможуть учаснику — це особливо важливо при роботі з новачками, наприклад, в Освітній програмі чи новими волонтерами під час Вікімарафону.
 5. Дата початку (обов'язково) — скористайтеся календарем або введіть дату у форматі РРРР-ММ-ДД. Якщо подія відбувається з точністю до годин, не забудьте вказати ГГ-ХХ.
 6. Дана кінця (обов'язково) скористайтеся календарем або введіть дату у форматі РРРР-ММ-ДД. Якщо подія відбувається з точністю до годин, не забудьте вказати ГГ-ХХ.
Зверніть увагу: Ви можете оновити всю інформацію, крім назви та установи, після того, як створите подію. Якщо ви зробили помилку в назві чи установі, ви можете вилучити програму до того, як до неї додадуться учасники, надіславши адміністратору Панелі відповідне прохання на dashboard@wikimedia.com.

Коли ви заповните форму і натиснете «Створити свою програму!», ви створите сторінку і, як лідер програми, зможете за потреби її оновлювати.