Jump to content

اعلان پایان یافتن پروسهٔ ورود با یک نام کاربری/اعلان شخصی

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Single User Login finalisation announcement/Personal announcement and the translation is 62% complete.
Outdated translations are marked like this.

نام کاربری شما تغییر خواهد یافت

سلام،

گروه توسعه‌دهندگان ویکی‌مدیا در حال ایجاد تغییراتی در نحوه کارکرد حساب‌های کاربری هستند. این عنوان بخشی از تلاش‌های ما برای ارائه ابزارهای جدید و بهتر (از جمله پیغام‌های بین چند ویکی) به کاربرانمان است. بدین معنی که شما در هر ویکی دارای همان حساب کاربری خواهید بود. با این کار قادر خواهیم بود تا به شما امکانات جدیدی جهت ویرایش و بحث و ابزارهای آسان‌تر ارائه کنیم. یکی از نتایج این کار این خواهد بود که حساب‌های کاربری باید در همه ۹۰۰ پروژه ویکی‌مدیا منحصر به فرد باشند. برای اطلاعات بیشتر اعلان‌ها را ببینید.

متاسفانه، حساب شما با حساب دیگری که آن هم {{subst:PAGENAME}} نام دارد، تداخل دارد. برای اینکه اطمینان یابید که هر دوی شما قادر خواهید بود که در آینده با حسابتان در پروژه‌های ویکی‌مدیا فعالیت کنید، ما حساب شما را به {{subst:PAGENAME}}~{{WIKI}} تغییر نام خواهیم داد. حساب شما به همراه تعدادی از حساب‌های دیگران، در آگوست 2013 تغییر نام خواهد یافت.

حساب شما همچنان به مانند قبل عمل خواهد کرد و شما خودتان صاحب تمامی ویرایش‌هایی که تاکنون انجام دادید خواهید بود، اما شما باید با نام کاربری جدید در به سامانه وارد شوید. اگر نام کاربری جدیدتان را نمی‌پسندید، می‌توانید برای تغییر نام دوباره در فراویکی درخواست دهید، یا آن را از دیوانسالاری در یک ویکی بخواهید تا قبل از آگوست 2013 نام کاربری شما را به یک نام آزاد تغییر دهد.

با عرض پوزش به دلیل ایجاد مزاحمت برای شما.

Yours,
Keegan Peterzell
Community Liaison, Wikimedia Foundation