הודעה על השלמת רישום משתמשים מאוחד

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Single User Login finalisation announcement and the translation is 100% complete.
בשביל מידע עדכני על התקדמות התפתחות זו, ראו השלמת SUL.

צוות הפיתוח של קרן ויקימדיה עושה שינויים בצורת העבודה של החשבונות, כחלק מהמאמצים המתמשכים שלנו לתת כלים חדשים וטובים יותר למשתמשים שלנו (כגון העברת הודעות בין אתרי ויקי). כדי לתמוך בשינויים אלו, צריך שיהיה למשתמשים אותו שם חשבון בכל מקום. זה יאפשר לנו לתת לכם יכולות חדשות שיעזרו לכם לערוך ולשוחח טוב יותר, ויאפשרו מערכת הרשאות גמישה יותר לכלים. אחד מהתנאים לכך הוא שחשבונות המשתמשים יהיו ייחודיים בכל 900 אתרי הוויקי של ויקימדיה.

למרבה הצער, יש חשבונות שאינם ייחודיים בכל אתרי הוויקי וששמם זהה לשמות משתמש אחרים. כדי לוודא שכל המשתמשים האלה יכולים להשתמש באתרי ויקי של ויקימדיה בעתיד, אנחנו נשנה חלק מהחשבונות האלה כך שיתווסף אל סופם התו ”~“ ושם הוויקי.למשל, שם החשבון Example בוויקימילון השוודי ישונה ל־"Example~svwiktionary".התאריך בו יתבצעו שינויים אלו עדיין לא נקבע.

כל החשבונות ימשיכו לעבוד כמו קודם וימשיכו לקבל קרדיט על העריכות שלהם עד עתה. אולם, משתמשים ששמותיהם השתנו, ושניצור עם כולם קשר אישי, יצטרכו להשתמש בשם החדש כשהם נכנסים למערכת.

האפשרות לשנות שמות משתמשים מקומית הוסרה על מנת למנוע מחשבונות גלובליים להתנתק בעקבות שינוי שם מקומי. ניתן לבקש שינוי שם בעזרת Special:GlobalRenameRequest בויקי המקומי או לבקש לשנות את שם המשתמש כאן באתר מטא, אם השם החדש אינו מתאים להם.

ראו גם