Lietotāja ielogošanās pabeigšanas paziņojums

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Single User Login finalisation announcement and the translation is 100% complete.
Aktuālās šī procesa aktivitātes - mw:SUL finalisation.

Vikipēdijas attīstītāju komanda ir veikusi dažas izmaiņas kontu darbībā, lai būtu iespējams vēl labāk izmantot sistēmas iespējas, kas saistās ar starpviki funkcijām. Šīs izmaiņas nozīmē, ka Jums turpmāk būs viens lietotājvārds jebkurā no mūsu sistēmām. Tas palīdzēs piedāvāt vairāk wiki līdzekļus ērtākam darbam. Tomēr viens no blakusefektiem ir tāds, ka tagad lietāja konta vārdam jābūt unikālam visās 900 Wikimedia wiki.

Diemžēl daži lietotājvārdi pašlaik nav unikāli visos viki projektos, bet konfliktē savā starpā. Lai nodrošinātu, ka visi var turpmāk izmantot Wikimedia wiki, mēs mainīsim daļu lietotājvārdu uz "~" pievienojot attiecīgā viki nosaukumu vārda lietotājvārda beigās. Tas notiks 2015. gada aprīlī. Piemēram, lietotājs latviešu valodas vikipēdijā "user" tiks pārsaukts par "user~lvwikipedia".

Lietotāju konti darbosies kā iepriekš, saglabājoties konta vēsturei, tomēr ielogojoties lietotājiem būs jāievada jaunais lietotājvārds.

Lietotāju pārsaukšana vairs nenotiks lokāli, lai izvairītos no lietotājvārdu konfliktiem. Lietotāji varēs pieprasīt lietotājvārda maiņu, izmantojot šo vai šo formu.

Skatīt arī