Jump to content

Стюарди/Вибори 2013/Правила

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Stewards/Elections 2013/Guidelines and the translation is 100% complete.
На цій сторінці для кандидатів та тих, хто голосуватиме, розміщено правила виборів стюардів. Будь ласка, ознайомтесь із потрібним Вам розділом.

Учасники голосування

Перед голосуванням

  • у Вас має бути обліковий запис на Мета-вікі (тут);
  • у Вас має бути глобальний обліковий запис (або обліковий запис на Меті з посиланням зі сторінки користувача на Вашу домашню вікі і посилання на обліковий запис на Меті зі сторінки користувача у домашній вікі);
  • Ваш обліковий запис не має використовуватись в основному для автоматичних завдань (не бути ботом);
  • у Вас має бути щонайменше 600 редагувань до 1 листопада 2012 (в одній вікі, або сумарно з глобального облікового запису);
  • Ви маєте зробити щонайменше 50 редагувань між 1 серпня 2012 і 31 січня 2013 року (у тій же вікі, що й вище, або сумарно з глобального облікового запису).

(Ви можете перевірити свою відповідність вищеперерахованим вимогам.)

Перекладачі

Будь ласка, див. портал перекладів виборів стюардів, щоб дізнатись деталі.

Підказки учасникам

  • Ви можете задавати кандидатам запитання на Stewards/Elections 2013/Questions. Будь ласка, задавайте кожному з них не більше двох адекватних лаконічних запитань.
  • Ви можете додати коротке (один-два рядки) обґрунтування свого голосу. Довгі розмови (відповіді на голоси інших) можуть бути переміщені на сторінку обговорення з позначкою для інших учасників, які захочуть їх знайти.
  • Оскільки деякі учасники відключають загальні оголошення, ви можете повідомити тих, хто може бути зацікавленим у голосуванні.

Кандидати

Вимоги до кандидатів

Будь ласка, уважно прочитайте усі вимоги перед тим як номінуватися. Якщо Ви їм не відповідаєте, Ви будете дискваліфіковані автоматично.

Перед подачею заявки на стюрда, Ви повинні:

(Ви можете перевірити свою відповідність вищеперерахованим вимогам автоматично.)

Також, оскільки робота стюарда може вести до правових наслідків та труднощів (див. політики чек'юзерів та приховування), Ви повинні:

  • мати більше 18 років і досягти повноліття у своїй країні до останнього дня голосування;
  • надати повне ім'я і підтвердження особи для Фонду Вікімедіа.

Стюарди переважно знають кілька мов, оскільки їх робота часто включає проекти різними мовами, але це не є вимогою. Вони також мають бути доступними на загальних нормальних умовах. Політика стюардів передбачає обмеження, наприклад, стюарди не можуть використовувати свій доступ на проектах, де вони активні, задля уникнення конфлікту інтересів і заоохочуються до спостереження та допомогои на сторінках запиту до стюардів. Також вони можуть долучитися до IRC-каналу #wikimedia-stewardsзайти на freenode, щоб відповідати на запити.

Неактивних стюардів буде позбавлено їх прав доступу.

Надання підтвердження особи