Strategy/Wikimedia Foundation/2016/Community consultation/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Strategy/Wikimedia Foundation/2016/Community consultation and the translation is 100% complete.


Ласкаво просимо до консультації Фонду Вікімедіа зі спільнотою щодо стратегії на 2016 рік. Упродовж 2015 року Фонд досліджував, як розставити пріоритети так, щоб найкраще підтримувати цілі руху, встановлені, але ще не досягнені у стратегічному плані на 2010-2015 роки. Мета цієї консультації — допомогти Фонду Вікімедіа визначити напрямки роботи з червня 2016 року і на термін від 12 до 24 місяців.

Звіт про стратегічні підходи

На основі нашого бачення, консультацій щодо стратегії на 2010 та 2015 роки, а також досліджень зовнішнього впливу, ми окреслили три широкі зони фокусу для Фонду: доступність, спільноти та знання (подальша інформація щодо значення цих трьох подана далі). Співробітники Фонду, а також декілька невеличких груп користувачів — представники спільноти — дали свої коментарі стосовно ключових перешкод та ідей для кожної зони фокусу. Ці коментарі пізніше узагальнили та сформували стратегічні підходи, які спільнота повинна розглянути тут. Нашим завданням тепер є визначити, спільно зі спільнотами, які саме стратегії треба зробити пріоритетними з огляду на ті три зони фокусу, аби вони найкраще послужили для втілення нашого бачення.

До цієї консультації входять три сторінки, кожна з яких фокусується на відмінній тематичній області. На кожній з цих сторінок ми поставимо Вам одне загальне запитання про те, як, на Вашу думку, Фонд Вікімедіа мав би найкращим чином впоратися з конкретним значним завданням у вказаній зоні фокусу. Після цього ми перелічимо шість потенційних напрямків, які ми можемо взяти у цій зоні фокусу. Зважаючи на обмежений час та ресурси, ми не можемо працювати одночасно в усіх напрямках; нам треба обирати з-поміж них. Ми просимо Вас допомогти нам з визначенням пріоритетних підходів, вибравши два або три, які Ви розцінюєте як найважливіші — як ті, на яких треба зосередитися в першу чергу. Ви також можете, альтернативно чи додатково, запропонувати свій власний підхід. Вся зібрана інформація буде використана для встановлення остаточних пріоритетів для нашого Річного плану. Будь ласка, зверніть увагу, що Фонд також використовуватиме такі критерії в процесі визначення пріоритетів: необхідні ресурси, здатність Фонду здійснювати вплив, а також наскільки та чи інша ідея годиться для опрацювання Фондом (на противагу тим ідеям, над якими можуть попрацювати волонтери чи афіліати).

Будь ласка, пам'ятайте про очікування від дружнього простору, коли ділитеся своїми думками чи обговорюєте чужі.

Інформація з цієї консультації допоможе забезпечити створення та подальше просування нашої стратегії.


align=right Thank you for contributing your thoughts to this consultation!

Етапи

Тут вказані основні строки, відведені для цього процесу.

  • 11 січня: підготовка сторінок до перекладу
  • 18 січня: початок консультацій зі спільнотою щодо ключових питань
  • 15 лютого: завершення консультації
  • До 26 лютого: випуск скороченого узагальнення результатів консультації
  • До 4 березня: публікація першого проекту стратегії для коментування