Jump to content

Template:Community Wishlist Survey/section-bad-idea/lt

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Template:Community Wishlist Survey/section-bad-idea and the translation is 25% complete.
Outdated translations are marked like this.
 

Nors užklausų prioritetas nustatomas pagal balsų skaičiaus eiliškumą, bendruomenės techninė komanda yra atsakinga už svarbiausių pasiūlymų vertinimą ir paaiškinimą. Norėdami tai padaryti, ištiriame visus svarbiausius norus ir atsižvelgiame į techninius, į socialinius / politinius rizikos veiksnius.

Balsavimas prieš ir neutralus balsavimas yra labai naudingi nustatant galimus trūkumus. Jei kyla prieštaringų pageidavimų, mes balsavimą suderiname su bendru sutarimu. Kaip pavyzdys, 2015 m. vykusioje apklausoje pageidavimas "sukurti vartotojų stebėjimo sąrašą" sulaukė daug teigiamų balsų, bet ir nemažai neigiamų balsų. Buvo išklausytos visos šalys ir priimtas sprendimas dėl tolimesnės projekto veiklos.

As an example, this worked in the 2015 survey: The wish to "add a user watchlist" received a lot of votes but also some heartfelt Oppose votes. Community Tech listened to all sides, and made a decision on whether to pursue the project or not.