Jump to content

Template:Community Wishlist Survey/section-new-survey/tr

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Template:Community Wishlist Survey/section-new-survey and the translation is 100% complete.
 
Noel Baba şapkası giyen her köpek Community Tech için çalışır.

...eski anketlerdeki diğer talepleri irdelemek yerine?

Anketi yıllık bir etkinlik haline getirmemizin temel nedeni daha fazla insanı dahil etmek istememizdir! Şu an birçok insan takımı ve anketi biliyor ve en çok rağbet gören isteklerin büyük bir kısmı tamamlandıktan sonra, insanların katılım gösterme konusunda daha ilgili ve istekli olmasını umuyoruz. Herkese yeni fikirler sunma şansı vermek istiyoruz.

Ayrıca diğer fikirlerin de hâlen isteniyor olduğundan emin olmak istiyoruz. Yazılım geliştikçe, kullanıcının ihtiyaçları da değişir. Geçen yıl gerçekten iyi olan bir talep artık çok da önemli olmayabilir ya da açıklama, basitçe eskimiş olabilir. Anketi yıllık olarak düzenlemek topluluğun nelere ihtiyaç duyduğunu tekrar teyit etmesine yardımcı olur.

Geçen yılın anketinde yer alan ve yeni bir şansı hak ettiğini düşündüğünüz isteklerin olması durumunda “Önceki anketlerden bir teklifi tekrar gönderebilir miyim?” kısmına bakınız.