Jump to content

Template:Community Wishlist Survey/section-survey-explained/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Template:Community Wishlist Survey/section-survey-explained and the translation is 100% complete.
 

Технічна команда (Community Tech) — команда Фонду Вікімедіа, що зосереджується на задоволенні потреб активних дописувачів Вікімедіа у покращених інструментах спостереження і модерування. Проєкти, над якими ми працюємо, визначаються спільнотою Вікімедіа через щорічне Опитування побажань спільноти.

Раз на рік активні дописувачі Вікімедіа можуть подавати пропозиції функцій та покращень, над якими було б добре, щоб попрацювала наша команда. Через два тижні ви можете голосувати за ідеї, у яких ви найбільше зацікавлені.

Після завершення опитування, команда Community Tech вибере деякі пропозиції, над якими буде працювати. Пропозиції вибиратимуть на основі таких критеріїв: популярність (тобто кількість голосів), розмір і масштаб проєкту, рівень технічної доцільності, ризики та залежності, а також потенційні конфлікти з іншими командами. Деякі з інших найбільш підтриманих побажань можуть розглянути розробники-волонтери чи інші команди розробників.

Цей процес опитування розробила Команда технічних побажань у Вікімедіа Німеччина, яка проводить опитування побажань у німецькій Вікіпедії. Процес міжнародного опитування побажань підтримує Команда Community Relations Specialists.