Template:Steward confirmations/tr

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Template:Steward confirmations and the translation is 100% complete.
Şablon belgelemesi
yılı Onayları {{{startday}}} tarihinde başlayacak ve {{{endday}}} tarihinde bitecektir.
yılı Kahya Onayları, Wikimedia topluluğunun mevcut Kahyaların performansı üzerine yorum yapması için bir fırsattır. Süreci kolaylaştırmak için, onaylar takip eden şekilde organize edilir.

Yorum yapmak için, {{{startday}}} tarihinden önce herhangi bir vikide değişiklik yapmış bir hesap ile "giriş yapın". [[Stewards/Elections {{{year}}}|{{{year}}} Seçimleri]] sırasında, aşağıdaki listelenen kişilerden kahya araçlarının kullanımıyla ilgili memnun veya mutsuz olduklarınızı sebebiyle belirtiniz.

Seçimden sonra, kahyalar (yeni seçilmiş olanlar dahil) [[Talk:Stewards/Confirm/{{{year}}}|Talk:Stewards/Confirm/{{{year}}}]] alanında tüm onay bekleyen kahyalar için onay yorumlarını değerlendirmek ve izlenimlerini paylaşmak üzere davet edilir. Tabii ki, bunu her aday için yapmak zorunda değiller ve özellikle onaylamada güçlü görüşlerini ifade ettikleri biri için bunu yapmaya özellikle dikkat edeceklerdir. Kâhya olmayanların yorumları, alışıldık nezaket beklentileri gereği "Nihai Karar" bölümünün dışında yer alır. Onay tartışmaları yeni seçilen kâhyaların başvurularından bir hafta sonra sona erecek. Komite, sonuçlandırılmadan önce daha fazla girdinin gerekli olduğuna inanıyorsa, Seçim Komitesinin takdirine bağlı olarak bir veya daha fazla teyit için bu süre iki haftaya uzatılabilir. Seçim Komitesi bu tartışmaları sonlandıracak ve sonuçları uygulayacak (ayrıca açık olmayan durumlarda karar vereceği anlamına da gelmektedir).

{{{month}}} {{{year}}} tarihinden önce seçilmiş tüm kahyalar bu sürece girecektir.

Ayrıca bakınız:

  • Kahyalar hakkında
  • [[Stewards/Elections {{{year}}}|{{{year}}} Kahya Seçimleri]]
  • [[Stewards/Elections {{{year}}}/Statistics|Özet & istatistikler]]

Purge the cache of this page?