Jump to content

Template:Usurpation requested/cs

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Template:Usurpation requested and the translation is 100% complete.

You can use this template to notify users about usurpation requests.
Please select a language and use the text without <translate> tags by using the button "View raw source":

Žádost o uzurpaci

Dobrý den, Usurpation requested. Prostřednictvím SRUC (metawiki) byla podána žádost o uzurpaci (převzetí) vašeho uživatelského jména, protože jej chce pro editování používat jiný uživatel.

Nemáte-li námitky proti svému přejmenování, aby vaše současné uživatelské jméno mohl používat jiný uživatel, přihlaste se a napište sem svou souhlasnou odpověď (můžete zároveň sdělit, pod kterým novým jménem byste chtěli vystupovat nebo vám přidělíme jméno vygenerované) nebo použijte Special:GlobalRenameRequest.

Pokud neuděláte nic, žádosti bude v krátké době vyhověno a váš účet bude přesunut na generické uživatelské jméno. O přesunutí na jiné uživatelské jméno podle vlastního výběru můžete požádat kdykoli.

Jestli máte proti přejmenování námitky, přihlaste se a vložte do této stránky zamítavou reakci. Jakákoli námitka z vaší strany uzurpaci zabrání.

Zdůrazňujeme, že ani v případě převzetí vašeho uživatelského jména jiným uživatelem o žádná data a editace nepřijdete. Vaše nastavení, sledované stránky a ostatní uživatelská nastavení budou přesunuta na nové uživatelské jméno.

Díky za čas, který tomu věnujete.