Translations:Community open letter on renaming/9/cs

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
    • Chybná komunikace a zmatení. Nejasné předpoklady nadace Wikimedia Foundation vedly k nedostatku důvery k procesu změny značky.[1][2][3]
  1. Meta: Žádost o komentář - Měla by se nadace jmenovat Wikipedia - "Chtěl bych sem přidat svůj komentář, abych se omluvil za metriky představené ve výsledcích přehledu výzkumu a plánování komunity 2030" - Heather Walls, (Kreativní ředitel WMF) (17.2.2020)
  2. Meta: Projekt brandu hnutí 2030 - Výkonné prohlášení - "Beru zodpovědnost za to, že jsme nedokázali vás všechny vzít s sebouna tuto cestu tak, jak jsme doufali a zamýšleli, nebo jasně nekomunikovali záměry Nadace. Hluboce lituji že jsme způsobili stres a napětí, které zvětšilo neshodu mezi Nadací a mnoha z členstva komunity." - Heather Walls (18.6.2020)
  3. Meta, Stanovisko správní rady k brandingu (22.6.2020) od výkonné předsedkyně správní rady Natalia Tymkiv - "Velmi se omlouvám za všechnu frustraci, kterou tato situace vyvolala mezi dobrovolníky, kteří se zapojili do diskuze vyjádřením svých obav, a mezi zaměstnanci, kteří pracovali a nebyli si opravdu jisti, jestli jde skutečně o směr, který je správní rada připravena zvážit se vší vážností, nebo jde z naší strany jen o cvičení."