Місячник культурної дипломатії України

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Ukraine's Cultural Diplomacy Month and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎українська

Ukraine's Cultural Diplomacy Month
1—28 лютого 2021
[Соцмережі: #UCDMonth] · [Посилання сюди: https://w.wiki/uCS]

Вітаємо на сторінці марафону з написання статей Вікіпедії, метою якого є покращити висвітлення української культури у Вікіпедії!


  • Що: Це відкритий конкурс зі створення на покращення статей, щоб поліпшити представлення української культури у Вікіпедії якомога більшою кількістю мов. Організатори пропонують перелік статей, на яких варто зосередитися. Переможці отримають призи.


  • Коли: Конкурс триває з 00:01 1 лютого (UTC) до 23:59 28 лютого 2021 (UTC).


  • Як: Конкурс має просту структуру з чотирьох кроків: Оберіть статті, над якими працюватимете → Отримуйте бали за свою роботу → Намагайтеся заробити якомога більше балів → Отримайте відзнаку за свій внесок!


  • Хто: Будь-хто може долучитися до написання та/або перекладу статей, пов'язаних з культурою України, своєю мовою. Маючи зареєстрований обліковий запис, будь-які вікіпедист чи вікіпедистка можуть взяти участь у конкурсі. Щоб взяти участь, вам треба підписатися у розділі «Учасники». Учасників, які писатимуть українською, оцінюватимуть окремо від решти — детальніше про це на сторінці в українській Вікіпедії.


  • Навіщо: Цей конкурс організовують Вікімедіа Україна та Український інститут. У Вікіпедії бракує статей на різні теми, і завдяки цьому конкурсу ми сподіваємося покращити статті про культурні явища, важливі для українського народу. Покращення статей Вікіпедії про українську культуру дозволить нашим читачам отримувати високоякісну інформацію.
Про конкурс
Про конкурс
Список пропонованих статей
Список
Учасники й оцінки
Учасники
Призи
Призи
Обговорення
Якщо у Вас є якісь запитання стосовно цього письмового конкурсу, будь ласка, поставте їх на нашій сторінці обговорення.